Srdce ledu potěší nejen fanoušky scifi

Srdce ledu potěší nejen fanoušky scifi
04.05.2015

První letošní svazek Edice Pevnost patří zkušenému povídkáři Davidu Šenkovi a jeho sbírce klasických sci-fi příběhů.

Třetí sbírka povídek autora klasické sci-fi vás zavede k Poslednímu soudu, ukáže vám cestu paralelními světy a nechá napospas mimozemské invazi.

 

Kromě toho budete moci navštívit poslední galaktický con, zúčastnit se projektu na probuzení Boha a po boku slavného detektiva, vychovaného mimozemšťany, sestoupit na povrch zapovězené planety. A pokud vám to stále ještě bude málo, dozvíte se pravdu o jednom světovém konfliktu.

David Šenk zve své fanoušky již potřetí do světů daleké budoucnosti i nepříjemně reálných problémů. Jeho povídky jsou provokativní i zábavné a dokazují, že klasická sci-fi stále žije.

 

 

Info o knize:

Autor: David Šenk / Obálka: Karel Zeman / Formát: paperback, 115x180 mm / Počet stran: 200 / Cena: 169 Kč / Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz) / Edice: Edice Pevnost (93. svazek) / ISBN: 978-80-7425-245-7Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.