banner
banner

Srdce ledu potěší nejen fanoušky scifi

Srdce ledu potěší nejen fanoušky scifi
04.05.2015
Srdce ledu potěší nejen fanoušky scifi

První letošní svazek Edice Pevnost patří zkušenému povídkáři Davidu Šenkovi a jeho sbírce klasických sci-fi příběhů.

Třetí sbírka povídek autora klasické sci-fi vás zavede k Poslednímu soudu, ukáže vám cestu paralelními světy a nechá napospas mimozemské invazi.

 

Kromě toho budete moci navštívit poslední galaktický con, zúčastnit se projektu na probuzení Boha a po boku slavného detektiva, vychovaného mimozemšťany, sestoupit na povrch zapovězené planety. A pokud vám to stále ještě bude málo, dozvíte se pravdu o jednom světovém konfliktu.

David Šenk zve své fanoušky již potřetí do světů daleké budoucnosti i nepříjemně reálných problémů. Jeho povídky jsou provokativní i zábavné a dokazují, že klasická sci-fi stále žije.

 

 

Info o knize:

Autor: David Šenk / Obálka: Karel Zeman / Formát: paperback, 115x180 mm / Počet stran: 200 / Cena: 169 Kč / Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz) / Edice: Edice Pevnost (93. svazek) / ISBN: 978-80-7425-245-7



Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem