banner
banner

Spolek Film Santini připravil k natáčení sci-fi film podle knihy Šarloty Santini – Probuzení 1 Pravda v zrcadle času

Spolek Film Santini připravil k natáčení sci-fi film podle knihy Šarloty Santini – Probuzení 1 Pravda v zrcadle času
22.12.2018
Spolek Film Santini připravil k natáčení sci-fi film podle knihy Šarloty Santini – Probuzení 1 Pravda v zrcadle času

Chceme vstoupit do světa s pořádným českým sci-fi velkofilmem. Je čas….

Máme v plánu natočit velkofilm, který bude mít 5 pokračování.

Hodláme film distribuovat celosvětově, není určen pouze do Českých kin. Sbírkou bychom chtěli na film získat 1. 700. 000 Kč. Povedlo se nám zajistit jako sponzora velkou IT společnost, která by zajistila zbytek. Na nás je, zajistit alespoň základ.

Na projektu pracujeme již 3 roky, a jakmile budou zajištěny finance, můžeme hned začít natáčet. O štábu se stále rozhodujeme, protože projekt se líbí dvěma skvělým štábům a naše konečné rozhodnutí ještě nepadlo.

První díl se bude točit převážně na území České republiky. Lokace dalších dílů jsou již po celém světě: Austrálie, Ural, Bali, Mikronésie, indiánské rezervace na jihozápadě USA a další.

Film bude střídat hrané scény se zhruba třemi druhy animace. Ta bude použita na skoky v čase do minulosti, abstraktní svět za zrcadlem a všechny setkání s mimozemskou civilizací.

Příběh je nabitý dobrodružstvím, napětím, zahalen tajemstvím. Kdo má rád odkrývání záhad sbíráním informací z různých zdrojů jako jsou náboženství, archeologické nálezy apod., přijde si na své. V příběhu najdete i konspiraci, skrytou světovou nadvládu, sledování a zfalšovanou pravdu církví. Odhalit utajenou pravdu, skrývanou po staletí, je smrtelně nebezpečné…

Je čas se probudit a vstoupit.
Spisovatelka Šarlota Santini
http://filmpravdavzrcadlecasu.mypage.cz/Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit