Scifi web VANILI.cz zobrazil v lednu 305.000 stránek

Scifi web VANILI.cz zobrazil v lednu 305.000 stránek
02.02.2015
Scifi web VANILI.cz zobrazil v lednu 305.000 stránek

V lednu 2015 zobrazil náš scifi web VANILI.cz 305.608 stránek. Máme z překonání hranice 300.000 pageviews obrovskou radost a děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu!

Hranice 300.000 zobrazení měsíčně padla!

Děkujeme vám všem, kteří se na scifi a fantasy web VANILI.cz rádi vracíte anebo jste zde právě teď poprvé, za vaši přízeň a podporu! Z nezávislých statistik návštěvnosti Google Analytics vyplývá, že meziročně došlo k nárůstu počtu zobrazených stránek o + 600 %. Rádi navštěvujete sekce scifi filmy, díváte se na nejnovější scifi filmy, soutěžíte v našich online soutěžích, líbí se vám autorské galerie scifi obrázků, magické fantasy obrázky, čtete si zajímavé rozhovory s celebritami, baví vas cestování v čase, série a scifi ságy.

Statistiky 1.1.2014 - 31.1.2015

Statistiky naleznete na stránce O nás.

Děkujeme všem fanouškům a partnerům!

Chcete se stát partnerem scifi portálu VANILI.cz? Rádi byste zveřejnili tiskovou zprávu či pozvánku na zajímavou akci? Chcete se stát redaktorem? Kontaktujte nás!Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!