banner
banner

Pozvánka na vytvoření rekordu v autorském čtení Michala Gulyáše

Pozvánka na vytvoření rekordu v autorském čtení Michala Gulyáše
04.04.2019
Pozvánka na vytvoření rekordu v autorském čtení Michala Gulyáše

Akce se koná dne 23.4. 2019 v clubu Vinohradského pivovaru Korunní 2506/106, 101 00 Vinohrady od 15 hodin do 22 hodin.

V roce 2005 napsal a v roce 2016 vydal sci-fi román JUSA VID - POSEL V BOUŘI ČASU odehrávající se v roce 1951 v Československé lidové republice (Praha - Malá strana), v Sovětském svazu (Moskva - Kreml - Lubjanka - Sibiř) , na planetě Samtung Ura Uz a i jinde ve vesmíru.

Jako herec a speaker dokumentárních filmů se rozhodl vytvořit český rekord v délce veřejného a online autorského čtení, kdy po dobu cca 7 hodin bude tento román sám a bez přerušení interpretovat (pouze 5 dvouminutových produkčních přestávek vyplněných hudbou), ovšem jako profesionální herec scénicky, což znamená, že hlasem/interpretačně bude také všechny postavy po celou dobu hrát. Předěly kapitol bude vyplňovat hudba Petera Smékala složená pro tuto akci. Kromě scénických prvků simultánní scény trojího charakteru a atmosféry prostředí, budou také symbol příběhu spolu vytvářet tématické obrazy Michala Těhela namalované pro připravované natáčení filmové verze románu.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit