banner
banner

Pivní hotel poprvé v Čechách – pípa na každém pokoji!

Pivní hotel poprvé v Čechách – pípa na každém pokoji!
15.11.2020
Pivní hotel poprvé v Čechách – pípa na každém pokoji!

Což takhle načepovat si pivo kdykoli na něj přijde chuť? Žádný problém! Vaše sny si splníte v Pivním hotelu v Nepomuku!

Vychutnejte si pivo všemi smysly!

S pivem, v pivu, u piva... u nás si vychutnáte pivo jak se patří, a to opravdu všemi smysly! Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku otevírá nový Pivní hotel s puncem naprosto jedinečného konceptu ubytování. Národ pivařů si tak bude moci poprvé v České republice dopřát konzumaci piva přímo v pohodlí hotelových pokojů, které jsou opatřeny svou vlastní pípou.

Hotel zasvěcený pivu vychází z jedinečného zázemí samotného pivovaru Zlatá kráva. Ten dal prostor vzniku nejen novému modernímu ubytování, ale i kvalitním pivním lázním stvořeným k relaxaci a odpočinku v pivní koupeli s - jak jinak než - vlastním výčepem! K Pivnímu hotelu náleží v neposlední řadě také wellness s vlastním barem, pivovarská stodola vhodná k pořádání akcí nejrůznějšího typu, šalanda s výhledem na pivní varny... a ta pípa na pokoji?! Ráj. Prostě ráj.

Na své si přijde opravdu každý

Pivní hotel je nejen odměnou pro věrné fanoušky našeho piva, ale i pro ty, co chtějí zrelaxovat, objevovat, ochutnat pivní speciály či vyzrálé hovězí maso z vlastní farmy, zabavit své ratolesti na dětském hřišti... a taky pro všechny Krávy a Bejky,

co chtějí zažít úplně novou – pivní! - dimenzi.

ZLATÁ KRÁVA - PIVNÍ HOTEL 
nám. Augustina Němejce 416, Nepomuk
web: PIVNIHOTEL.CZ
FB: PIVNIHOTEL
IG: PIVNIHOTELKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem