Nový akční scifi film Pacific Rim - Útok na Zemi vychází v 3D verzi

Nový akční scifi film Pacific Rim - Útok na Zemi vychází v 3D verzi
10.12.2013
Nový akční scifi film Pacific Rim - Útok na Zemi vychází v 3D verzi

Jste fanoušci akčních scifáčků? Doporučujeme vám nový film Pacific Rim - Útok na Zemi, který vychází ve fanouškovské edici (3D+2D) (3xBLU-RAY) - futurepak!

Hodnocení filmu podle IMDb (Internet Movie Database) je 72 %. Film ohodnotilo více než 180.000 uživatelů mezinárodní databáze filmů, která nabízí informace o filmech, televizních pořadech, hercích, herečkách, režisérech a dalších filmových tematech.

Akční film plný mimozemských nestvůr Pacific Rim - Útok na Zemi

Když se z moře vyhrnou oddíly mimozemských nestvůr Kaiju, rozpoutá se válečné peklo. Lidé pošlou do protiútoku nové zbraně Jaegers v podobě obřích robotů ovládaných dvěma piloty zároveň. Bohužel se zdá, že proti Kaiju jsou roboti také téměř bezmocní. Lidstvo stojí na pokraji porážky a nezbývá mu než spoléhat na posádku zastaralého Jaegera složenou z vysloužilého pilota a nezkušeného nováčka. Dva nepravděpodobní hrdinové se stávají poslední nadějí před hrozící apokalypsou.

 

 

Hrají:

Idris Elba, Ron Perlman, Clifton Collins Jr., Burn Gorman, Heather Doerksen, Charlie Hunnam, Max Martini, Robert Maillet, Santiago Segura, Larry Joe Campbell, Charlie Day, Diego Klattenhoff, Robin Thomas, Rinko Kikuči, Mana Ašida, Robert Kazinsky

Bonusy:

  • HODINY BONUSOVÉHO MATERIÁLU VÁM UMOŽNÍ NAHLÉDNOUT DO MYSLI UZNÁVANÉHO FILMAŘE GUILLERMA DEL TORA.
  • 14 bonusů odtajní detailní informace o monstrech Kaiju, bojových Jaegers, kaskadérských kouscích, filmovém zvuku, speciálních efektech, mytologii a celém kreativním procesu samotného natáčení. Bonusy obsahují i Režisérovy poznámky, Digitální umění Pacific Rim, audiokomentář a ještě mnohem víc

 

""

 

Partnerem scifi portálu Vanili.cz je e-shop DVDpremiery.cz

 

""

 Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!