banner
banner

Magic Box se stává novým distributorem filmů studia Universal

Magic Box se stává novým distributorem filmů studia Universal
07.01.2019
Magic Box se stává novým distributorem filmů studia Universal

Od letošního roku se video distributor Magic Box a.s. stal novým exkluzivním distributorem filmů z produkce studia Universal, které doposud zastupovala společnost Bontonfilm a.s.

Magic Box (AQS) se již nezpochybnitelně stává leaderem na trhu s filmy a seriály na fyzických nosičích (DVD, Blu-ray a 4K UHD Blu-ray) jak v Čechách, tak na Slovensku, prostřednictvím dceřiné společnosti AQS, Magic Box Slovakia.

Na sklonku roku získal Magic Box po velice složitém a nekompromisním jednání licenci k filmům studia Universal (UNIVERSAL STUDIOS LIMITED). „Licenční podmínky byly pro nás na začátku jednání zcela nepřijatelné,“ říká Jan Rubeš, ředitel video a VOD distribuce.  Nakonec však marketingová ředitelka Petra Synáčová a obchodní ředitel David Šnobl, kteří poslední fázi jednání vedli, dosáhli podmínek, která dávají pro Magic Box obchodní smysl. „Je to dobrá ukázka toho, že se ani malá firma v malé zemi nesmí při jednání zaleknout giganta z Hollywoodu,“ říká Rubeš.

Ze šestice hollywoodských studií tak nyní Magic Box zastupuje čtyři. Disney,Warner Bros. Universal a Paramount. V letošním roce se tak na nosičích z hollywoodské produkce objeví mimo jiné i tyto atraktivní filmové tituly.

Sudio Universal
Jak vycvičit draka 3
Tajný život mazlíčků 2
Grinch
Warner Bros
Zrodila se hvězda
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
Aquaman
Disney
Avengers: Endgame
Toy Story 4: Příběh hraček
Captain Marvel
A Bumblebee od studia Paramount
Magic BoxKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit