banner
banner

Honza Vavřička si zahrál v postapo filmu Trash Town

Honza Vavřička si zahrál v postapo filmu Trash Town
11.12.2018
Honza Vavřička si zahrál v postapo filmu Trash Town

Šéfredaktor scifi magazínu Vanili.cz Honza Vavřička si zahrál v postapokalyptickém filmu Trash Town.

"Moc se těším do kina, až uvidím nový český film a jsem samozřejmě zvědavý na reakce diváků na pasáž filmu, kde jsem v roli vyjednavače oznamoval příjezd Severské armády. Děkuju režisérovi Leošovi Kastnerovi za přizvání do unikátního českého projektu. Díky moc!", říká o své roli ve filmu Trash Town fantasta a bavič Honza Vavřička.

O filmu Trash Town

Trash Town je novodobý postapokalyptický film, zasazený do nehostinného prostředí, téměř zničené planety. Hrstky přeživší populace, utvořily v době několika desítek let po zkáze velmi rozličné klany, které svou osobitostí nenechají diváka ani chvíli odpočívat. Představujeme jako pilot tři z nich. Autorem propracovaný děj, který se odehrává koncem 21. století zachycuje pestrou prolínavostí nejen tvrdý život po globálním konci, ale dokázal obsáhnout také věci jako teologické střety, intriky, bitky a šílenství.

Mediálním partnerem filmu je scifi magazín Vanili.cz.

Zdroj zprávy: BLOG na www.kosilatashow.czKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit