banner
banner

ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!

ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!
04.03.2017
ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!

14. ročník dnes již kultovního conu pro příznivce fantastiky a erotiky se bude konat 30.9. v pražském klubu Kotelna.

Žhavý ErotiCon je pouze pro starší 18 let!

Letošní ročník tedy proběhne v mnohem větších prostorách než jeho předchůdci a s ještě lepším technickým vybavením. Klub Kotelna je klimatizovaný, disponuje šatnou, inspirativními prostorami a nabízí také vynikající kuchyni. Mezi hosty ErotiConu najdete každoročně známé české osobnosti ze světa české žánrové literatury, chybět nebudou ani zajímavé workshopy, tematické přednášky a další doprovodný program včetně smyslné tomboly.

Mediálním partnerem ErotiConu je Vanili.cz

ErotiCon je jedinečná akce, která umožňuje umělecké vyjádření romantických tužeb či zobrazení lidské krásy – nejen té fyzické. Je to oslava svobody umění ve všech jeho podobách a příležitost pro zkušené i začínající umělce. Návštěvníkům kromě příjemné zábavy nabízí také možnost setkat se zajímavými osobnostmi a odnést si s sebou nevšední zážitek.

Vzhledem k ústřednímu tématu je ErotiCon určen účastníkům starším 18ti let.

Poznámka redakce k odhalenému plakátu: Kresby jsou od Zdeňka Svobody (ilustrátor pro horrormagazín Howard) a grafiku má na svědomí Jitka Hrabálková.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránky JsmeUspesni.cz.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit