Do Techmanie jeďte klidně i s kočárkem!

Do Techmanie jeďte klidně i s kočárkem!
11.10.2014

Rodinná zábava pro snílky i vědátory

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet? Máme pro vás zajímavý tip na zábavný a zároveň vzdělávací výlet pro děti i dospělé? Zkuste Science center Techmania v Plzni! Máte malé dítě v kočárku? Nevadí! S kočárkem vjedete do Techmanie po široké mostní cestě a uvnitř vědecko zábavného centra můžete použít výtah. Sjedete o patro níže a můžete s kočárkem naprosto bez potíží projíždět mezi exponáty.

Navštívili jsme Techmanii s dvou měsíčním miminkem v kočárku a s dvou a půl letou dcerkou. Viděli jsme a vyzkoušeli spoustu pěkných atrakcí a ověřili si platnost fyzikálních zákonů v praxi. Manželce se nejvíce líbila termokamera a zachycení tepelné mapy lidského těla v reálném čase, poznávání předmětů poslepu nebo digitální průřezy zvířaty.

1. české planetárium promítající 3D filmy!

V blízkém Planetáriu (1. české planetárium promítající 3D filmy!) se nám všem líbila maketa planety se vzdušnými víry, start malé raketky, gyroskop, unikátní interaktivní globus Science On a Sphere anebo promítání na mlžnou stěnu.

Techmania Science Center nabízí stovky interaktivních exponátů, pravidelné show (například unikátní show s robotem Asimo), staré lokomotivy, zachovalý historický trolejbus a především prima zábavu pro děti i dospělé. Doporučuji vyzkoušet!

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.