Do Techmanie jeďte klidně i s kočárkem!

Rodinná zábava pro snílky i vědátory

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet? Máme pro vás zajímavý tip na zábavný a zároveň vzdělávací výlet pro děti i dospělé? Zkuste Science center Techmania v Plzni! Máte malé dítě v kočárku? Nevadí! S kočárkem vjedete do Techmanie po široké mostní cestě a uvnitř vědecko zábavného centra můžete použít výtah. Sjedete o patro níže a můžete s kočárkem naprosto bez potíží projíždět mezi exponáty.

Navštívili jsme Techmanii s dvou měsíčním miminkem v kočárku a s dvou a půl letou dcerkou. Viděli jsme a vyzkoušeli spoustu pěkných atrakcí a ověřili si platnost fyzikálních zákonů v praxi. Manželce se nejvíce líbila termokamera a zachycení tepelné mapy lidského těla v reálném čase, poznávání předmětů poslepu nebo digitální průřezy zvířaty.

Fotogalerie

1. české planetárium promítající 3D filmy!

V blízkém Planetáriu (1. české planetárium promítající 3D filmy!) se nám všem líbila maketa planety se vzdušnými víry, start malé raketky, gyroskop, unikátní interaktivní globus Science On a Sphere anebo promítání na mlžnou stěnu.

Techmania Science Center nabízí stovky interaktivních exponátů, pravidelné show (například unikátní show s robotem Asimo), staré lokomotivy, zachovalý historický trolejbus a především prima zábavu pro děti i dospělé. Doporučuji vyzkoušet!

 

Vanili

Typy na výlety pro fanoušky fantazie

Vytváříme www stránky pro firmy i živnostníky
Vytváříme www stránky pro firmy i živnostníky