UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Modelka Lucka se svlékla na podporu scifi projektu Vostrá krása

Modelka podpořila svou nahotou scifi knihu Vostrá krása

Co myslíte, že se stane, když požádáte dívku, aby se svlékla do naha a nechala se vyfotit na podporu vzniku sbírky humorných erotických scifi povídek Vostrá krása? Možná dostanete vynadáno, možná vás rychle stručně a ručně umravní přítel dotazované dívky a v nejlepším případě se vás slečna či odvážná paní zeptá: "A co za to, borče?".

My jsme ale měli ohromné štěstí, protože slečna Lucie okamžitě souhlasila a to dobrovolně bez požadavku na jakýkoliv honorář! Ano, zázraky existují.

Slečna Lucka i fotograf Josef Juriga podpořili charitativní projekt Vostrá krása s radostí a zcela zdarma

Moc děkujeme Lucce, Radkovi i Pepovi za to, že přispěli svým umem, nadšením a pozitivní energií k vytvoření série fotografií, které nám pomohou propagovat knihu Vostrá krása.

 

Lucka si čte sbírku Vostrá pohoda

Na fotografiích můžete obdivovat ladné křivky slečny Lucky, která si čte předchozí knížku zmíněných autorů s názvem Vostrá pohoda. A o pohodu tu jde především. Rádi bychom totiž do vašich myslí a srdcí dostali tolik pohody, kolik jen může přečtení našich knížek způsobit. A čím více pohody prodejem knih rozšíříme, tím více vybereme peněz pro občanské sdružení Krása v srdci.

Vostrá pohoda jako e-kniha ke stažení (pro Android, Apple i Windows):

Mě od pohodové knížky neodtrhneš!


Byli bychom moc rádi, kdybyste se do našich knih začetli tak, aby vás nikdo nemohl od ilustrovaných příběhů odtrhnout. I kdybyste byli rozverným zralým mužem, kterého láká k hrátkám usměvavá žena oděná jen do své čisté krásy a parfému.

Nejdřív si to přečtu a pak ... ti tu knížku půjčím

Fotogalerie