banner
banner

Modelka Lucka se svlékla na podporu scifi projektu Vostrá krása

Modelka podpořila svou nahotou scifi knihu Vostrá krása

Co myslíte, že se stane, když požádáte dívku, aby se svlékla do naha a nechala se vyfotit na podporu vzniku sbírky humorných erotických scifi povídek Vostrá krása? Možná dostanete vynadáno, možná vás rychle stručně a ručně umravní přítel dotazované dívky a v nejlepším případě se vás slečna či odvážná paní zeptá: "A co za to, borče?".

 

My jsme ale měli ohromné štěstí, protože slečna Lucie okamžitě souhlasila a to dobrovolně bez požadavku na jakýkoliv honorář! Ano, zázraky existují.

Slečna Lucka i fotograf Josef Juriga podpořili charitativní projekt Vostrá krása s radostí a zcela zdarma

Moc děkujeme Lucce, Radkovi i Pepovi za to, že přispěli svým umem, nadšením a pozitivní energií k vytvoření série fotografií, které nám pomohou propagovat knihu Vostrá krása.

 

Kdo jsme a o co nám jde?

Autor scifi povídek Jan Vavřička a malíř fantasy a scifi obrazů Petr Šrédl se rozhodli vytvořit ilustrovanou sbírku povídek s názvem Vostrá krása. Výtěžek z prodeje knihy půjde ve 100% výši sdružení Krása v srdci. Jde o charitativní projekt, který podporují: Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, legendární spisovatel Vlastislav Toman, rapper Majk Kasl, starosta města Stříbra Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, režisér Petr Smazal, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartová, Česko-Slovenská MISS 2015 Veronika Maléřová a také všechny finalistky soutěže Česko-Slovenská MISS 2015.

Lucka si čte sbírku Vostrá pohoda

Na fotografiích můžete obdivovat ladné křivky slečny Lucky, která si čte předchozí knížku zmíněných autorů s názvem Vostrá pohoda. A o pohodu tu jde především. Rádi bychom totiž do vašich myslí a srdcí dostali tolik pohody, kolik jen může přečtení našich knížek způsobit. A čím více pohody prodejem knih rozšíříme, tím více vybereme peněz pro občanské sdružení Krása v srdci.

Vostrá pohoda jako e-kniha ke stažení (pro Android, Apple i Windows):

Mě od pohodové knížky neodtrhneš!


Byli bychom moc rádi, kdybyste se do našich knih začetli tak, aby vás nikdo nemohl od ilustrovaných příběhů odtrhnout. I kdybyste byli rozverným zralým mužem, kterého láká k hrátkám usměvavá žena oděná jen do své čisté krásy a parfému.

Nejdřív si to přečtu a pak ... ti tu knížku půjčím

Jak můžete vznik nové knížky podpořit?

  • Předplaťte si knížku Vostrá krása za 220Kč. Nevíte jak? Napište nám na e-mail: galerie@vanili.cz.
  • Přispějte libovolnou částkou na: transparentní účet GE MONEY BANK 206914238/0600
  • Vaše peníze budou použity na tisk knihy Vostrá krása. Po vytištění knihy Vostrá krása budou veškeré peníze z prodeje knížky společně se všemi penězi z transparentního účtu věnovány sdružení Krása v srdci.
  • Pozvěte nás na autorské čtení. Vstupné použijeme na vznik knihy.
  • Udělejte s námi rozhovor. Mediální podporu potřebujeme jako sůl, aby se do projektu zapojilo co nejvíce lidí a vybralo se co nejvíce peněz pro sdružení Krása v srdci.

Moc děkujeme

Autoři projektu Vostrá krása

Fotogalerie

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit