UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Rozhovor s krásnou Veronikou Robotkovou - Česko-Slovenskou MISS SYMPATIE 2015

jan vavřička a veronika robotková

Veronika má moc ráda scifi a podporuje Vostrou krásu

V sobotu 3.10.2015 se v Parkhotelu Plzeň konalo finále soutěže Česko-Slovenská MISS 2015. Korunku, žezlo a vládu nad Česko - Slovenskem přebrala 23 letá VERONIKA MALÉŘOVÁ, 2. Česko-Slovenskou MISS se stala DOMINIKA GAJDOŠOVÁ, 26 letá modelka z Hvozdnice, 3. Česko-Slovenskou MISS je plzeňačka BARBORA FENCLOVÁ, 20 letá studentka ZČU a Česko-Slovenskou MISS SYMPATIE 2015 se stala 21 letá studentka VUT z Brna, VERONIKA ROBOTKOVÁ.

Odkud pocházíte? Jaké je Vaše rodné město?

Narodila jsem se v Třebíči, ale do svých 20 let jsem žila v malé vesničce jménem Jinošov. Momentálně bydlím v Brně, kde studuji.

Co je u vás doma nejkrásnější? Proč bychom měli přijet do Vašeho města na návštěvu?

Pozvala bych Vás do Brna a celkově na jižní Moravu na dobré vínko a podívat se na krásnou přírodu. V Brně můžete navštívit hrad Špilberk, nebo katedrálu na Petrově. Určitě bych Vás pozvala na přehlídku ohňostrojů, které se konají v létě na Špilberku, nebo Brněnské přehradě. Jsou doprovázeny hudbou a ta atmosféra je opravdu nepopsatelná. Brno je také proslulé skvělým hokejem, takže byjste určitě měli zajít na hokejový zápas. Je to obrovský zážitek. A co se týče Třebíče, je to historické město a jsou zde památky UNESCO, takže by Vás mohlo také zaujmout.

Proč se účastníte soutěže Česko-Slovenská MISS?

Chtěla jsem to zkusit, protože kdo nic nezkusí, nic nezažije. Zaujal mě originální nápad spojit Českou republiku a Slovensko v soutěži krásy. A i to, že se nejedná jen o soutěž krásy, ale hlavně o zdravou krásu, která je spojená s charitativním projektem.

Prozraďte mi vaše životní úspěchy, ze kterých máte radost. Ať už ze soutěží krásy, modelingu nebo z oblasti studia, tvorby či sportu.

Jako životní úspěch považuji to, že mám skvělou rodinu a přátele, na které se mohu spolehnout. To je podle mě to nejdůležitější. Z toho druhého hlediska mám radost z úspěšného dokončení druhého ročníku vysoké školy a doufám, že příští rok i úspěšné obhájení bakalářské práce :-) .Z modelingu si nejvíce vážím vycestování do Indie, kde jsem strávila krásné 2 měsíce. Byl to pro mě obrovský zážitek, který mi i tak trochu změnil život.

Fotogalerie Veronika Robotková

Jaký muž je podle vás krásný?

Ten, který má krásné srdce.

Jaký je nejlepší recept na ulovení chlapa?

Myslím si, že lovení bychom měly nechat spíše na chlapech. Nebo alespoň já nejsem lovící typ :-D Ale určitě nedělat věci, které bychom normálně nedělaly, jen abychom zaujaly. Může to mít opačný důsledek a nebo chlapa sice ulovíme, ale postupem času zjistí, jaký člověk vlastně jsme. Zůstat svá a na nic si nehrát, to je podle mě to nejdůležitější.

Podporujete literární scifi projekt Vostrá krása. Máte ráda fantazii?

Ano, fantazii mám ráda a myslím, že každý člověk si užívá, když se může nechat vtáhnout do světa své představivosti.

Základní informace o scifi knize Vostrá krása:

Autor scifi povídek Jan Vavřička a malíř fantasy a scifi obrazů Petr Šrédl se rozhodli vytvořit ilustrovanou sbírku povídek s názvem Vostrá krása. Výtěžek z prodeje knihy půjde ve 100% výši sdružení Krása v srdci. Jde o charitativní projekt, který podporují: Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, starosta města Stříbro Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, režisér Petr Smazal, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartová a také všech 10 finalistek soutěže Česko-Slovenská MISS 2015.

Knížku Vostrá krása bude ilustrovat Petr Šrédl, který namaloval vaši karikaturu do charitativní dražby. Jak se vám s Petrem spolupracovalo a jak se vám karikatura líbí?

Pan Petr je moc milý, usměvavý a hlavně šikovný. Karikatura se mi opravdu podobá a jsem z ní nadšená. A jelikož se kreslení věnuji, tak určitě něco takového také zkusím.

Váš vztah k žánru scifi?

Scifi mám moc ráda. I když se jedná většinou o představivost, já věřím tomu, že i my budeme v budoucnu schopni dělat věci, které teď nedokážeme. Miluji film Osudový dotek, který je postavený na cestování v čase a také film Interstellar, ve kterém se skupina vybraných snaží najít nový domov za hranicí naší galaxie. Tento film mě natolik nadchnul, že se řadí mezi nejlepší filmy, jaké jsem kdy viděla.

Co byste dělala, kdybyste mohla být 1 den neviditelná?

Tak nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. Ale určitě bych se šla podívat do míst, do kterých bych se jako normální člověk dostat nemohla.

Co byste dělala, kdyby si vás váš přítel chtěl naklonovat?

Myslím a doufám, že by to neměl zapotřebí a má mě rád takovou, jaká jsem a to jako jednu osobu. Ale věřím, že v některých chvílích by to uvítal, obvzlášť, když mám špatnou náladu :-D

Na závěr vás poprosím o vzkaz pro čtenáře scifi webu Vanili.cz. Jak se vám líbí literární projekt Vostrá krása a proč by ho měli lidé podpořit?

Tento projekt se mi líbí především proto, že výtěžek z prodeje knihy půjde v celé výši na sdružení Krása v srdci. Bohužel v dnešní době je mnoho charitativních sbírek, které sice ukazují na to, že výtěžek z prodeje např. dárkových předmětů půjde na dobrou věc, ale ve skutečnosti se odvádí jen 5 % z vybrané částky.Tohle vím z vlastní zkušenosti a je to bohužel velmi smutné, že někteří lidé si vydělávají peníze pomocí sbírky pro charitativní účely. Charitativní projekt by měl být dělaný ze srdce a ne kvůli tomu, abychom z něj těžili my. A proto by ho měli lidé podpořit.

 

Plzeň 8.9.2015