UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Česko-Slovenská MISS 2015 Veronika Maléřová podporuje charitativní scifi projekt Vostrá krása

Autor scifi povídek Jan Vavřička a malíř fantasy a scifi obrazů Petr Šrédl se rozhodli vytvořit ilustrovanou sbírku povídek s názvem Vostrá krása. Výtěžek z prodeje knihy půjde ve 100% výši sdružení Krása v srdci. Jde o charitativní projekt, který podporují: Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, starosta města Stříbro Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartovárežisér Petr Smazal a také Česko-Slovenská MISS 2015 a zároveň iMiss Press 2014 Veronika Maléřová.

"Věřím, že se najde spoustu lidí s dobrým srdcem, kteří přispějí..."

Rozhovor s Česko-Slovensko MISS Veronikou Maléřovou

Přátelé !!! po 3 dnech jsem se konečně aklimatizovala a začínám reagovat na Vaše úžasné ohlasy !!! Nevím vůbec kde mám začít.... Byl to běh na dlouhou trať, a já jsem za celý průběh strašně moc ráda a vděčná ! Je důležité trávit svůj čas, který nám je dán a se kterým si může každý naložit podle sebe, tak aby měl smysl a aby byl naplněn do poslední minuty. Já vím,že jsem jej teď využila na 100% a nenechám si ujít ani vteřinu kdy budu moci opět být součástí něčeho co má smysl a co pomáhá ostatním. Mám v srdci krásně hřejivý pocit, jsem namotivovaná, šťastná a připravená s tímto posláním co nejlépe naložit, tak aby vše co děláme dávalo smysl! Odnáším si spoustu Slunce v duši, zkušenosti, ponaučení..... Je toho strašně moc a moc ani nemám slov... Velké poděkování Pavlínce za všechno co pro nás a pro projekt udělala, jakou energii do toho vložila, a samozřejmě celému týmu a sponzorům ! Velké díky patří také mému tanečníkovi, bez kterého by to nešlo!! Tomáš Němec - Velké díky a hluboká poklona, že jsi do toho semnou šel ! Korunka byla mimochodem vydražena za 105.000 Kč !!! Moc děkujeme, těším se na setkání s paní Veronikou a jejím asistenčním pejskem ! To bude opět síííla
Emotikona smile
Co má vysokou hodnotu nemusí mít vysokou cenu, co je hodnotné, nemusí být drahé, je to proto, že cena se měří penězi, hodnota naplněním a právě naplnění je štěstí ! Mějte všichni krásný zbytek dne ! A MOC DĚKUJI !!!

Jaké jsou dojmy čerstvé vítězky soutěže krásy Česko-Slovenská MISS 2015?

Byl to běh na dlouhou trať, a já jsem za celý průběh strašně moc ráda a vděčná! Je důležité trávit svůj čas, který nám je dán a se kterým si může každý naložit podle sebe, tak aby měl smysl a aby byl naplněn do poslední minuty. Já vím, že jsem jej teď využila na 100 % a nenechám si ujít ani vteřinu, kdy budu moci opět být součástí něčeho, co má smysl a co pomáhá ostatním. Mám v srdci krásně hřejivý pocit, jsem namotivovaná, šťastná a připravená s tímto posláním co nejlépe naložit, tak aby vše co děláme, dávalo smysl! Odnáším si spoustu Slunce v duši, zkušenosti, ponaučení...

 

Je toho strašně moc a moc ani nemám slov... Velké poděkování Pavlínce za všechno, co pro nás a pro projekt udělala, jakou energii do toho vložila, a samozřejmě celému týmu a sponzorům! Velké díky patří také mému tanečníkovi, bez kterého by to nešlo!! Tomáš Němec - Velké díky a hluboká poklona, že jsi do toho semnou šel! Korunka byla mimochodem vydražena za 105.000 Kč !!! Moc děkujeme, těším se na setkání s paní Veronikou a jejím asistenčním pejskem ! To bude opět síííla :-)

 

Co má vysokou hodnotu nemusí mít vysokou cenu, co je hodnotné, nemusí být drahé, je to proto, že cena se měří penězi, hodnota naplněním a právě naplnění je štěstí! Mějte všichni krásný zbytek dne! A MOC DĚKUJI!!! (zdroj: FACEBOOK)

Odkud pocházíte? Jaké je Vaše rodné město?

Pocházím, a v současné době také bydlím v malém městečku na Valašsku v Rožnově pod Radhoštěm.

Co je u vás doma nejkrásnější? Proč bychom měli přijet do Vašeho města na návštěvu?

Podle mě je to takové město na víkend, kde je klídek a zdravý horský vzduch. Doporučuji navštívit Valašské muzeum v přírodě, jedná se o druhé nejstarší muzeum v přírodě ve střední Evropě, takže by se každá návštěva neměla ochudit. Člověk na chvíli uteče do jiné doby :-) také je Rožnov výbornou výchozí stanicí pro pěší turistiku, můžu zmínit například horu Radhošť, kde je nádherný panoramatický výhled na Beskydy a taky se na samém vrcholu nachází kaplička sv. Cyrila a Metoděje.

Proč jste se přihlásila do soutěže Česko-Slovenská MISS?

Je to pro mne velká výzva a obrovská motivace. Byla jsem na 2 soutěžích krásy a chci se stále zlepšovat, poznávat nové lidi, nabrat zkušenosti. Zaujala mne myšlenka, že soutěž je spojená s charitou, nikdy jsem neměla možnost se na něčem podobném podílet, tak se moc těším na celý projekt a na výsledek, kterým můžeme pomoci :-).

Prozraďte mi vaše životní úspěchy, ze kterých máte radost. Ať už ze soutěží krásy, modelingu nebo z oblasti studia, tvorby či sportu.

Slovo úspěch je hodně široký pojem, jelikož každý ho vnímá naprosto jinak, myslím, že člověk by měl mít pořád nějaký cíl a být sám se sebou spokojený, neměla by to být chvilková záležitost. Co pro někoho je maličkost, pro mě může být úspěch, třeba že se vnitřně posunu někam dál a nemusí to být zrovna okem viditelné, ale když se budeme bavit například o modelingu, tak jsem vděčná za korunku ze soutěže iMiss, kde jsem získala cenu iMiss Press 2014, kterou zvolila odborná porota z redakce luxusního pánského časopisu Menhouse.

Fotogalerie Česko-Slovenská MISS 2015

Jaký muž je podle vás krásný?

Mám ráda charismatické, inteligentní a pracovité chlapy, když je muž pozorný, tak je to pro mě velké plus, je to příjemné. Chci se cítit ve vztahu dobře a v bezpečí, muž má být podle mne i takový ochranář :-) mám ráda, když dokáže podpořit, stojí při nás i ve chvíli, kdy zrovna nemáme svůj den.

Jaký je nejlepší recept na ulovení chlapa?

Já chlapy nelovím :-) Pokud je člověk spokojený ve svém vztahu, tak na to ani nemá pomyšlení a nehledá, kde koho ulovit. Právě to, že láska a hezký vztah přichází náhodně a nečekaně, to je na tom to krásné.

Jaký je Váš vztah k Plzni, kde se koná finále Česko-Slovenské MISS?

Nikdy jsem tu nebyla, jen na castingu a zatím jsem nic nestihla poznat. Co se týče sportu, tak místní úspěšné kluby detailně neznám, ale můžu prozradit, když už jsme u toho sportu, že fandím České hokejové reprezentaci, tento rok to pro mě byla srdcovka :-).

Jako finalistka soutěže Česko-Slovenská MISS podporujete literární scifi projekt Vostrá krása. Máte ráda fantazii?

Ano, je to příjemný svět, kam mohu utéct. Jde o vnitřní svět každého z nás, který je moc fajn, a do kterého nikoho nemusíme pouštět.

Knížku Vostrá krása bude ilustrovat Patr Šrédl, který namaloval vaši karikaturu. Jak se vám s Petrem spolupracovalo a jak se vám karikatura líbí?

Petr umí nádherně malovat, jde vidět, že ho to baví a má cit. Spolupracovalo se mi velmi příjemně, jelikož jsme se nasmáli a příjemně si povídali, bezprostředně o práci, jak se k malování dostal a podobně, jsem ráda, když je atmosféra uvolněná. Co se týče karikatury, tak je dle mého názoru povedená, jako všechny ostatní karikatury, líbí se mi :-).

Vaše karikatura se bude dražit na podporu knihy Vostrá krása a sdružení Krása v srdci. Za kolik peněz by se podle vás mohla vydražit?

Upřímně nemám ponětí, ale budu ráda, když to bude nějaká pěkná částka, která potěší a pomůže. Částku si netroufnu odhadnout, ale myslím, že každá koruna je v této oblasti potřeba a vítána.

Co byste dělala, kdybyste mohla být 1 den neviditelná?

To nevím, ale mohu být neviditelná i jiným způsobem. Pokud člověk má v sobě tu sílu nevnímat okolí a vypnout, tak toho lze docílit i bez jakýchkoliv kouzel.

Co kdyby si vás váš přítel chtěl naklonovat?

To by se mu líbilo! Bavili jsme se o tom, že kdybych byla z dvojčat, tak by si vybral vždycky tu s lepší náladou... stoprocentně, měl by to teda o dost jednodušší :-) (smích).

Na závěr vás poprosím o vzkaz čtenářům na podporu projektu Vostrá krása. Jak se vám tento projekt líbí a proč by ho měli lidé podpořit?

Jak jsem již říkala, v tomto směru jsem úplný nováček, takže jsem z celkového projektu nadšená a věřím, že se najde spoustu lidí s dobrým srdcem, kteří přispějí na podporu lidí, kteří pomoc potřebují. Vše není v našich možnostech, a tak si myslím, že když už se nějaký takový projekt vyskytne, tak proč se toho nezúčastnit a nepřidat pomocnou ruku, když člověk může.

Poděkování

Projekt Vostrá krása mediálně podporují:

 

Jak můžete vznik nové knížky podpořit?

  • přispějte libovolnou částkou na: transparentní účet GE MONEY BANK 206914238/0600. Vaše peníze budou použity na tisk knihy Vostrá krása. Po vytištění knihy Vostrá krása budou veškeré peníze z prodeje knížky společně se všemi penězi z transparentního účtu věnovány sdružení Krása v srdci.
  • kupte si knížku Vostrá pohoda. Vaše peníze budou použity na tisk knihy Vostrá krása. Po vytištění knihy Vostrá krása budou veškeré peníze z prodeje knížky společně se všemi zbývajícími penězi z transparentního účtu věnovány sdružení Krása v srdci.
  • pozvěte autory na autorské čtení. Honorář ze vstupného bude použit na tisk knihy Vostrá krása. Po vytištění knihy Vostrá krása budou veškeré peníze z prodeje knížky společně se všemi zbývajícími penězi z transparentního účtu věnovány sdružení Krása v srdci.