UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Miss Czech Press Veronika Dejová fandí scifi projektu Vostrá krása

( - Plzeň, 5.5.2015 - ) Tvář Deníku, Dívka Škoda týmu, Cena sympatie – to jsou ocenění, která si ze soutěže krásy Dívka Šumavy 2013 odnesla Veronika Dejová z Plzně. Veronika je také vítězkou soutěže MISS CZECH PRESS 2014 a podporovatelkou charitativního literárního projektu Vostrá krása, který realizují plzeňský malíř Petr Šrédl a autor scifi povídek Jan Vavřička. Přečtěte si rozhovor s Veronikou Dejovou, která podporuje vytvoření knihy Vostrá krása!

Krásná Veronika Dejová podporuje novou scifi knížku

Jaký máte vztah k fantazii a k žánru scifi?

Miluji nadpřirozenost a chtěla bych žít v pohádce, kde dobro vyhrává nad zlem. To v dnešním světe bohužel bývá naopak. Scifi je pro mě velmi zajímavý žánr.

Jak se vám líbí obrázky Petra Šrédla, který Vostrou krásu ilustruje?

Obrázky Petra Šrédla jsou úžasné. Měla jsem tu čest se s panem Šrédlem osobně setkat na svatbě mé sestřenice, kde mi namaloval mojí karikaturu.

V knížce Vostrá pohoda jsou do povídek začleněny erotické obrázky a v navazujícím projektu Vostrá krása budou určitě také. Nebojíte se, že vám účast v tomto projektu pokazí pověst?

Určitě se nebojím, že by mi projekt Vostrá krása mohl uškodit. Naopak budu pyšná na to, že mohu tímto někomu pomoci. (Poznámka: Výtěžek z prodeje ilustrované knihy půjde ve 100% výši sdružení Krása v srdci.)

Co si představujete pod pojmem Vostrá krása?

Napadá mě, že některé ženy a slečny jsou schopny zajít pro krásu až příliš daleko, což není dobré. Každý si má vážit toho jaký je, že je zdravý a to je nejdůležitější. Zažila jsem zákeřnou nemoc u své maminky a jen mě to ujistilo, že zdraví si nikdo nikdy nekoupí, proto bychom si ho měli ze všeho nejvíc vážit!

Máte ráda vostré hochy?

Ano mám. Jsem živel a nerada se nudím :-) Ale všeho s mírou ;)

Jakou knížku jste naposledy četla?

Padesát odstínů šedi. Myslím si, že kdo tuto knihu četl, ví, že jí nemusím nijak komentovat :-)

Setkání Veroniky Dejové s autorem povídek Janem Vavřičkou

Máte ráda vostré jídlo?

Jemně pikantní ano, ale vostré ne.

Kdy jste byla naposledy v kině na nějakém fantastickém filmu?

Na posledním dílu Twilight ságy v roce 2014.

Z jakého posledního úspěšného projektu (profesního či soukromého) máte radost?

Obrovskou radost mi udělala výhra soutěže Miss Czech Press v loňském roce, která mi ještě více otevřela cestu do světa modelingu, dostávám mnoho nabídek na přehlídky a focení. Také jsem získala novou práci, ze které mám radost.

Máte nějaký vzkaz pro autory projektu Vostrá krása?

Moc jim fandím a přeji ať se projekt vydaří podle jejich očekávání.

Co byste vzkázala lidem, kteří váhají, zda mají Vostrou krásu podpořit?

Pokud můžete, tak podpořte. Nemáte co ztratit, můžete jen pomoci těm, kteří to potřebují. (Výtěžek z prodeje ilustrované knihy půjde ve 100% výši sdružení Krása v srdci.)

Jak můžete vznik nové knížky podpořit?

  • přispějte libovolnou částkou na: transparentní účet GE MONEY BANK 206914238/0600. Vaše peníze budou použity na tisk knihy Vostrá krása. Po vytištění knihy Vostrá krása budou veškeré peníze z prodeje knížky společně se všemi penězi z transparentního účtu věnovány sdružení Krása v srdci.
  • kupte si knížku Vostrá pohoda. Vaše peníze budou použity na tisk knihy Vostrá krása. Po vytištění knihy Vostrá krása budou veškeré peníze z prodeje knížky společně se všemi zbývajícími penězi z transparentního účtu věnovány sdružení Krása v srdci.
  • pozvěte autory na autorské čtení, vybraným účastníkům nakreslíme na místě originální karikaturu.