UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Finalistka Česko-Slovenské MISS 2015 Sabina Bajgarová podporuje scifi projekt Vostrá krása

Rozhovor s finalistkou Česko-Slovenské MISS 2015

Odkud pocházíte? Jaké je Vaše rodné město?

Pocházím z Brna, kde jsem se narodila a kde také stále žiji. A musím říct, že si nemám na co stěžovat, je to úžasné město.

Co je u vás doma nejkrásnější? Proč bychom měli přijet do Brna na návštěvu?

Je zde úplně jiná atmosféra. Nachází se tu místa, která můžete či nemusíte mít rádi, ale je to prostě Brno. Za návštěvu jistě stojí Brněnská přehrada, tady to mám opravdu ráda, člověk se může procházet, zasportovat si, jít na parník a nebo se podívat na přehlídku ohňostrojů, která se zde každoročně koná. Nesmím opomenout ani centrum se spoustou památek, restaurací a obchodů a v létě si nesmíte nechat ujít Grand Prix České republiky. A takto bych mohla pokračovat ještě opravdu dlouho. Takže Brno určitě stojí za návštěvu, protože si to tu zamiluje snad každý.

Proč se účastníte soutěže Česko-Slovenská MISS?

Soutěž Česko-Slovenská MISS mne zaujala již svým konceptem, doslova a do písmene mne oslovila, a to zejména svým smyslem hledat zdravou krásu. Myslím, že je skvělé mít konečně soutěž, která propaguje zdravou krásu, protože všechny dívky a ženy by si měly uvědomit, že být krásná neznamená jen splňovat výšku a váhu v určitém rozmezí. Například zrovna já toto výškové omezení nesplňuji a upřímně mne to nijak netrápí. A hezké na tom je to, že i přesto jsem tady a mám možnost soutěžit a dělat tento rozhovor.

Prozraďte mi vaše životní úspěchy, ze kterých máte radost.

Pokud mám mluvit o těch, které opravdu považuji za ty pravé úspěchy, pak je to vše, co je spojeno s mou rodinou. Mým životním úspěchem i štěstím je, že jsem obklopena milující rodinou, se kterou mám tak skvělý vztah a jsou mi vždy oporou. A co se týče jiné oblasti, pak jsem ráda, že studuji vysokou školu, která mne i přes veškeré těžkosti baví a naplňuje. A samozřejmě, kterou stále studuji a doufám, že úspěšně dostuduji, což je i teď pro mne takový malý úspěch.:-)

Jaký muž je podle vás krásný?

Krásný muž je podle mě ten, který je krásný uvnitř, má charizma, který mne dokáže upřímně rozesmát a chovat se k lidem s úctou.. a Brad Pitt :-D Nebudu samozřejmě tvrdit, že vzhled není důležitý, ale v tomto případě je to u každého individuální. Žena by se však prvotně měla u muže dívat hlavně na tři věci, na zuby, na ruce a na boty a tím se řídím. :-)

Jaký je nejlepší recept na ulovení chlapa?

Myslím, že ten nejlepší recept je ten ženský :-D Žena má tolik zbraní, které může použít a když ví jak je použít, pak je to o to snažší. Pokud mám mluvit za sebe, žádný přesný recept opravdu nemám, ale řekla bych, že oči, úsměv, pozadí a alespoň trocha mužského smyslu pro humor jsou velmi dobré ingredience. :-)

Jaký je Váš vztah k Plzni, kde se na podzim koná finále soutěže Česko-Slovenská MISS?

Bohužel jsem Plzeň měla možnost navštívit a poznat pouze dvakrát a to v rámci soutěže Česko-Slovenská MISS. Více než okolí hotelu a cestu taxíkem jsem neměla možnost zatím vidět, ale ráda bych to v budoucnu napravila. Upřímně mne Plzeň mile překvapila, představovala jsem si ji jako takové chladné město, ale opak byl pravdou. Dokonce musím přiznat, že mi i v něčem připomíná Brno.

Jako finalistka soutěže Česko-Slovenská MISS 2015 podporujete literární scifi projekt Vostrá krása. Máte ráda fantazii?

Ano, fantazii mám ráda, je v tom totiž cítit svoboda a to se mi líbí. Už jako malá jsem fantazírovala a vymýšlela si různé pohádky a příběhy. Naštěstí mi bujná fantazie vydržela dodnes, zvlášť v této době je to příhodné.

Poznámka redakce: další zajímavé rozhovory se slavnými a významnými lidmi si můžete přečíst na stránce známé osobnosti

Fotogalerie

Jaký je váš vztah k žánru scifi?

Přiznám se, že scifi není můj nejoblíbenější žánr, já upřednostňuji spíše tématiku z oblasti psychologie, drama a samozřejmě komedie, ale rozhodně se nebráním například scifi filmům jako Muži v černém a podobně.

Co byste dělala, kdybyste mohla být 1 den neviditelná?

Napadá mne spousta věcí, které odpovědět, ale pokud to mám říct upřímně, pak bych nakukovala lidem do soukromí a pozorovala, co dělají, když je zrovna nikdo nevidí a nemusí se hlídat. Nejvíc by mne asi zajímali mí přátelé, známí a slavné osobnosti, takže hádám, že budou po přečtení tohoto rozhovoru rádi, že tuto schopnost nemám:D

Jak se vám líbí projekt Vostrá krása a proč by ho měli lidé podpořit?

Chtěla bych říct, že obdivuji úsilí, které se na charitativní projekt Vostrá krása vynakládá, zvlášť když vše bude věnováno sdružení Krása v srdci. Myslím, že je skvělý nápad smísit scifi a ženy ve prospěch něčeho tak šlechetného a zároveň tím nabídnout čtenářům možnost se pobavit, zabořit se do světa fantazie a to vše ve prospěch pomoci někomu jinému. A to je na tom to krásné.

Jsem tedy opravdu ráda, že mohu být alespoň takto součástí projektu Vostrá krása a nějak přispět. Doufám, že lidé nebudou lhostejní a pokud jim fantazie či pomoc není cizí, pak jistě tento projekt podpoří.

Poděkování

Děkujeme za rozhovor a podporu projektu Vostrá krása!

 


Děkujeme za krásné fotografie od: Tomáš Fox Liška a Ivan Mladenov

Kontakt do redakce scifi webu VANILI.cz.