UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Rozhovor s Klárkou Čížkovou

nejkrásnější dívkou portálu REGIONPLZEN 2013

V letošním roce jste zvítězila v hlasování o nejkrásnější dívku portálu REGIONPLZEN.CZ. Také jste se stala finalistkou soutěže krásy Dívka Šumavy. Patříte mezi 10 nejkrásnějších dívek Plzeňského a Jihočeského kraje roku 2013. Jaký je to pocit a co Vám soutěž Dívka Šumavy přinesla do dalšího života?

 

Patřit mezi 10 nejkrásnějších dívek Plzeňského a Jihočeského kraje roku 2013 je něco nádherného, báječného, ale já si to díky škole, svým koníčkům ani neuvědomuji. Soutěž jsem si užila naplno, dala jsem do toho vše a získala jsem mnoho zkušeností s modelingem, fotografováním, vystupováním na veřejnosti atd. Potkala jsem hlavně super lidi, osobnosti, se kterými se člověk jen tak v životě nesetká. Jak už jste se zmínil, vyhrála jsem titul Dívka portálu REGIONPLZEN.cz. Chtěla bych mockrát poděkovat všem, kteří pro mě hlasovali a podporovali mě, ale také hlavně Vám za nynější spolupráci! Díky všem!

 

Vím, že máte ráda sport a hudbu. Jak často se sportování věnujete a jaké sporty jsou Vaše nejoblíbenější?

 

Sport a hudbu přímo miluji! Na základní škole jsem hrála na housle a chodila jsem na zpěv. Příchodem na střední školu ale tyto záliby musely skončit, jelikož byly časově náročné. Nevím však, jestli mi to sport ulehčil, protože ve fitnessu trávím, dalo by se říci, každou svou volnou chvilku. Mezi mé nejoblíbenější sporty patří fitness sporty, konkrétně Zumba a TRX. A jsem velice pyšná na to, že mohu být lektorkou těchto dvou sportů. Dále mě ale baví aerobic, klasická posilovna a běh. Sport a hudba se vzájemně doplňují, takže pro mě je to naprosto ideální kombinace. Věřte tomu nebo ne, ale já při sportu zapomenu na vše, odbourá mi špatnou náladu a naopak naladí náladu dobrou, proto jsem na těchto dvou věcech závislá.

 

Láká Vás kariéra profesionální modelky? Jaké je vlastně Vaše vysněné povolání?

Samozřejmě, že mě láká kariéra profesionální modelky, řekněme si, která dívka, slečna, muž netouží po tom obléci si nádherné róby, šaty, spodní prádlo a nechat se unášet reflektory nebo pózovat před fotoaparátem. Málokdo si však může modeling vyzkoušet. Proto si tolik lidí myslí, že modeling není vůbec těžký a myslí si, že jediné, co musí model/ka udělat, je správně se postavit, správně se tvářit. Tak to ale není. Model/ka musí hlavně zaujmout okolí a mnohdy trpět drastické podmínky (focení plavek v zimě atd.). Proto modeling je určitě náročný. Chtěla bych se mu věnovat, ale je jasné, že jen do určitého věku. A protože kariéra modelky není navždy, chci se nadále učit cizí jazyky. Líbilo by se mi být překladatelkou, letuškou nebo průvodkyní v zahraničí. Zatím se pořád učím angličtinu a francouzštinu, umím základy ruštiny, ale doufám, že po maturitě se vrhnu na další cizí jazyk.

 

Pokud by Vám někdo nabídl filmovou roli sexy akční agentky, šla byste do toho?

 

Určitě! Šla bych snad do každé filmové role. Protože každá zkušenost, dobrá zkušenost. V okolí natáčení filmu jsem se ještě nepohybovala, proto by mě zajímalo, jak to celé od začátku až do konce probíhá – a že to musí být náročné! Takže pokud byste měl někdo zájem se mnou spolupracovat... (smích)

 

Fotogalerie

 

Jaký film jste viděla naposledy a jaký vztah máte k žánru scifi anebo k magii?

 

Jelikož tento rok maturuji, tak poslední film, který jsem viděla, byl Máj. Brala jsem to jako doplnění knížky k maturitě. Jinak můj vztah k magii a sci-fi? Občas si nějakou knihu přečtu, ale spíše si raději pustím nějaký film.

 

Jaké jsou Vaše tři nejoblíbenější fantastické filmy a proč?

 

Takže první příčku určitě drží Stmívání, protože je tam fantasie i romantika, takže pro mě naprosto ideální kombinace. Druhou příčku obsadil E. T. – Mimozemšťan, protože jako malá jsem na něj koukala neustále a pokaždé jsem brečela. A třetí místo obsadil film Nevědomí. Byla jsem na něm s přítelem v kině a ani tak mě neupoutal děj jako spíše grafika a promyšlení všeho.

 

Čtete scifi knížky nebo příběhy plné magie či upírů anebo dáváte přednost klidným zamilovaným románkům?

 

Abych pravdu přiznala, přečtu si raději zamilovaný román, protože to mi do života přijde vhodnější a reálnější, ale pokud se najde kniha s nádechem magie, proč si ji nepřečíst.

 

Pokud byste uměla čarovat a ovládala magii na té nejvyšší úrovni, jak byste své čarodějné schopnosti využila? Co byste si vyčarovala pro radost a koho byste za trest proměnila v žábu?

Kdybych měla čarodějné schopnosti, určitě bych uzdravila všechny nemocné děti a vůbec všechny lidi. Dále bych pak dala všem opuštěným dětem rodinu, lidem v Africe bych nadělila jídlo a vodu, vakcíny proti nemocem a založila bych tam nemocnice s dobrým lékařským personálem. A co bych si nadělila pro radost? Arabelin prsten a pak bych mohla donekonečna čarovat, co bych zrovna chtěla a potřebovala. A koho bych proměnila v žábu? Lidi, kteří provedli nějaký trestný čin (krádež, znásilnění, vraždu atd...).

 

Myslíte si, že láska je chemie, zázrak nebo kouzlo?

 

Myslím, že zázrak i kouzlo. Zázrak proto, že někdy je velmi těžké najít někoho, kdo Vám bude vyhovovat a s kým Vám bude dobře. Kouzlo proto, že je nádherné, když jste okouzleni svým protějškem a protějšek je okouzlen Vámi.

 

Kdyby bylo možné cestovat v čase, kam byste vyrazila?

 

Podívala bych se do budoucnosti, alespoň 300 let dopředu, protože by mě zajímalo, jak naše planeta bude vypadat, jestli budou války nebo mír, jak se vyvine technologie a jestli vůbec ještě lidé budou lidé a nebo nějací roboti.

 

Co myslíte, že budete dělat za 10 let?

Myslím, že budu mít založenou svoji vlastní rodinu a doufám, že se budu mít dobře, protože zatím podle vedení našeho státu to tak nevypadá.

 

Co byste dělala, kdyby měl zítra nastat konec světa? Co všechno byste chtěla stihnout udělat a zažít?

 

Určitě bych se jela podívat do New Yorku, kde bych chodila po nákupních centrech, přecpala bych se fastfoodem, vyzkoušela bych si bungee jumping, skočila bych padákem z letadla a pak bych odletěla raketou do vesmíru, kde bych našla planetu, na které by se dalo žít tak, jako na Zemi.

 

Co byste vzkázala fanouškům scifi a fantasy a všem návštěvníkům portálu Vanili.cz?

Čtěte sci-fi knížky a koukejte na fantasy filmy dále, protože občas každý z nás potřebuje uniknout od reality a provětrat si hlavu tím, co by bylo, kdyby... Mockrát děkuji, že jsem měla možnost napsat pár slov o sobě na tento portál a těším se na další spolupráci!

23.11.2013, Plzeň

Děkuji za rozhovor

Autor rozhovoru, otázky položil: Jan Vavřička

Poznámka redakce: další zajímavé rozhovory se slavnými a významnými lidmi si můžete přečíst na stránce známé osobnosti