UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Student FAMO - režisér Jakub Blín natočil akční film LOOP

 

(9.10.2015, Písek) Jakub Blín (na fotce stojící 2. zleva) natočil v rámci studia režie hraného filmu na FAMO krátký akční film LOOP, ve kterém hrají Michael Baca, Miroslav Karel a Jan Vavřička. Produkce - Martina Paláčková, VFX - Tomáš Pavlíček, Zvuk - Vojtěch Effenberger, Marek Kubizňák, Střih - Jakub Blín, Kamera - Anton Evdoshenko. Jakub Blín je součástí filmového týmu NatočímTo.cz a scifi portálu VANILI.cz poskytl exkluzivní rozhovor.

O jaký jde žánrově film?

LOOP je studentský film FAMO a je to thriller. Našim cílem bylo natočit akční snímek, jelikož těm dle mého názoru není ve studentských projektech věnováno moc prostoru.

Proč jste film natočil?

Jsem studentem Filmové Akademie Miroslava Ondříčka v Písku, kde se věnuji oboru režie hraného filmu. Snímek vznikl jako postupové cvičení prvního ročníku na téma "němá etuda".

Jak dlouho projekt vznikal?

Práce nad scénářem započala již v květnu 2015. Samotné natáčení probíhalo v srpnových vedrech a postprodukční práce byly dokončeny na konci září. Snímek měl dnes (9.10.2015) internetovou premiéru.

Fotogalerie: Z natáčení filmu LOOP

Co vás na tomto projektu nejvíc baví?

Osobně mě na tomto projektu nejvíce bavil moment, kdy byl po náročném několikadenním natáčení projekt ve střižně a já poprvé viděl první hrubou verzi filmu. Dále jsem měl možnost pracovat s profesionály ve svých oborech, což přineslo řadu nových zkušeností a zážitků.

Prozraďte, na co se mohou těšit fanoušci.

Diváci se mohou těšit na odvážný projekt, do jehož realizace bylo vloženo nemalé úsilí lidí, které baví film. Jestli se výsledek povedl, to už rozhodnou sami :-).

Máte rád scifi filmy? Jaký je podle vás nejlepší?

Jsem fanouškem Star Wars.

Myslíte si, že ve vesmíru existuje mimozemský život?

Ano.

Podívejte se na akční film LOOP Jakuba Blína: