UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Heidi Janků se těší na více erotiky ve scifi knížce Vostrá krása

Rozhovor o scifi a erotice na TV Barrandov

V pátek 4.9.2015 ve 23.20 hod. byl v pořadu Intim s Heidi na TV Barrandov odvysílán rozhovor, ve kterém si s usměvavou Heidi Janků povídáme o erotice a fantazii v souvislosti s nově připravovanou scifi knihou Vostrá krása. Mimo záběry kamer jsem Heidi věnoval předchozí sbírku povídek Vostrá pohoda. Heidi si scifi povídky přečetla a v níže uvedeném rozhovoru se dočtete, jaké dojmy na ni povídky udělaly.

Jak se vám líbila sbírka Vostrá pohoda?

Přiznám se, že na sci-fi literaturu moc nejsem, tento žánr nečtu a ani nevyhledávám filmy s touto tématikou. Nicméně musím uznat, že sbírka Vostrá pohoda mě docela zaujala. Možná i tím, že se všechny povídky odehrávají tady na planetě Zemi a v povídkách je vykreslená jistá budoucnost, která s sebou přináší technické vymoženosti. No a ty já mám zase ráda, takže se docela na to, až si koupím klon zahradníka těším :-)

Jaká povídka se vám líbila nejvíc?

Asi nejvíc se mi líbila povídka Tradice. A jestli můžu být i kritická tak nejmíň "bodů" bych dala povídce Vánoční kapr. Občas mi některé pasáže povídek přišly dost agresivní, ale to je možná proto, že jsem ženská a tak trochu ze staré školy a na projevy agrese v životním stylu si prostě neumím zvyknout.

Jak se těšíte na scifi knížku Vostrá krása?

Na další knížku se těším proto, že autor slibuje, že bude víc erotická. Pokud tam bude víc erotiky a míň agresivity, pak to bude přesně čtení pro mě :-)).

Fotogalerie: Z natáčení na TV Barrandov

Poděkování

Děkuji TV Barrandov za pozvání do pořadu Intim s Heidi.


Jan Vavřička, 21.9.2015

 


Autor rozhovoru: Jan Vavřička. Kontakt do redakce scifi webu VANILI.cz.

Foto: Pavlína Neubauerová

TIP!: Přečtěte si další zajímavé rozhovory s celebritami!