UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Autorské čtení ve Sportpenzionu Pohoda

Rozhovory s diváky a posluchači scifi povídek z připravované knížky Vostrá krása

Dne 14.8.2015 se ve Sportpenzionu Pohoda četla knížka Vostrá pohoda a také scifi povídky z připravované sbírky Vostrá krása. Autorem obou knížek je Jan Vavřička společně s malířem fantasy a scifi obrazů Petrem Šrédlem. Autorské čtení ve Sportpenzionu Pohoda se konalo v rámci charitativního literárního projektu Vostrá krása s cílem pomoci sdružení Krása v srdci.

 

O co konkrétně jde? Hlavní myšlenkou projektu je věnovat výtěžek z prodeje připravované knihy Vostrá krása ve 100% výši sdružení Krása v srdci. Tento charitativní projekt podporují: Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, starosta města Stříbro Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, režisér Petr Smazal, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartová, Česko-Slovenská MISS 2015 Veronika Maléřová a také všechny finalistky soutěže Česko-Slovenská MISS 2015.

Jak se povídky líbily návštěvníkům autorského čtení?

Martina M.

Nejvíc se mi líbila povídka Nervy v čokoládě, takže se na novou knížku těším... a proč by měli lidé podpořit ten projekt? Protože udělají dobrou věc a ještě si dobře počtou.

Luky M.

Mně se celé pohodové čtení v Pohodě líbilo moc. Už jen díky tomu, že jsme mohli tak nějak nakouknout pod pokličku připravované krmě s názvem Vostrá krása. :) Nejvíc se mi líbily samozřejmě erotické scény, připravované povídky, to, že jsme slyšeli povídky rovnou z úst autorových (což je leckdy taky o kus lepší zážitek)... no prostě už se nemůžu dočkat, až budu v rukách držet krásnou a vostrou Vostrou krásu (doufejme, že i s věnováním)! A proč by měli lidé podpořit projekt? Protože podpoří vznik parádní sci-fi fantasy knížky plné zábavy a úderných povídek a ještě je může hřát dobrý pocit, že podpořili Krásu v srdci a tím pádem vlastně pomáhají mnoha dalším lidem. A ono to zase tak moc není, co si budem říkat. Za těch pár kaček, co člověk dá na dobrou věc, získá nevyčíslitelné! Přijeli jsme rádi. :)

Venda M.

Čtení bylo velmi zábavné. Libily se mi obě nové povídky z připravované knihy Vostrá krása, mimochodem fantasticky přednesené ve fantastickém obleku. Klobouk dolů! Tedy spíš helmu :-) Na novou knihu se těším a proto se ji snažím podporovat. A proč podporovat? No je to originalní a milý způsob dobročinné akce. Velice nevšední způsob, opravdu nevšedního člověka :-) ... takže skafandr dolů a psát!

Fotogalerie