UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nejprodávanější kniha roku 2081 budí zájem i letos

Nejprodávanější kniha roku 2081 budí zájem i letos
01.12.2018

Náš redaktor Michal Březina sepsal zážitky muže z budoucnosti a to v knize Měsíční deník

Ptáte se jistě, jak je to možné, že může někdo sepsat zážitky, které se teprve stanou, když dosud ještě nebyl objeven stroj času. Ptáte? My máme odpovědi. V roce 2081, kdy to jde s naším světem do keřa, odcestuje jakýsi Plzeňák Marcel Šebesta jako těžař na Měsíc. Tam však potká ekipu mimozemšťanů, tzv. bájné obyvatele Měsíce, Selenity. Odpověď je nasnadě – Selenité stroj času mají. A díky tomu, vlastně díky docela nevídanému dobrodružství, se Marcelův deník dostal do ruky právě Michalovi Březinovi. A díky tomu se také o knize zmínil i web Fantasymag, jejichž recenzent Martin Bečvář napsal o knize TOTO.
 
Kniha je k dostání ZDE a říká se, že to prý může být i skvělý vánoční dárek, který zahřeje a pohladí víc než rum, a co hlavně: polechtá bránici. Kniha je navíc barevně ilustrovaná úžasným komiksákem Adamem "Butchem" Kubíkem.


 
Ukázka:
27. dubna 2081, 10:19
Dneska je tu nuda jak v presbyteriánským kostele. Tak si krátím dlouhou chvíli psaním do deníčku. Jednou ho otevřu a zavzpomínám si na dny, kdy jsem se nechal naverbovat sem. Vsadím se, že z týhle zkušenosti budu těžit celý život. Každý si řekne, že Marcel Šebesta je fakt borec, když byl v cizinecký legii a pak ještě dobrovolně hákoval na Měsíci.
Ono to není samo sebou. V roce 2013 zaznamenali první záhadnou záři na Luně a pak… Vlastně nevím, co bylo pak. Vyprávěl mi to děda, ale já to nikdy moc neposlouchal. Narodil jsem se, až když se tam lítalo jako do Kanady. Bez víza, s nechutí a hlavně furt. Dnešní situace vypadá tak, že Měsíc je skoro celý rozvrtaný a stále se nic pořádnýho nenašlo. Zuby si zde vylámaly všechny velmoci světa a teď, pro nezájem, to tu zkoušíme my, Češi. Mám pracovat na projektu profesora Ondráčka, který má ambice navrtat obrovským tunelem střed Měsíce a přijít tomu šutru na kobylku. Kolují zvěsti, že tam uprostřed něco je. Mně je to ale u prdele, já na tom zadřu docela slušný prachy a až se vrátím, budu doma za kinga. Nic víc.
 27. dubna 2081, 15:52
Doktor Blábol se nechal slyšet, že na vrtu došlo k dalšímu smrťáku, a tudíž se budeme muset uskromnit. Nechápu, jak to myslí. To mi jako daj do postele dalšího postižence?
27. dubna 2081, 19:00
Tak jo, tohle není ošetřovna, ale cvokhaus! Z mý postele mě vyhnali, a že prý si můžu vybrat mezi lavicí na chodbě, nebo nástupem do práce. Vybral jsem si samozřejmě práci, ale dnešní noc budu muset přežít na lavici tak jako tak. Spaní to bude tvrdý, ale zas budu mít klid od toho ťukání na okno.
27. dubna 2081, 22:21
Chodí sem jedna moc hezká sestřička. Je tak krásná, že k dokonalosti jí chybím už jen já sám. Tady na ošetřovně a vlastně na celým Měsíci je to snad jediná ženská, o to víc je potěšující, že se culí pouze na mě. To nebude jen kérkou z cizinecký legie. Zdá se, že bych poslední noc v lazaretu nemusel trávit zrovna na lavici. Na sesterně by to určitě stálo za hřích.
28. dubna 2081, 10:12
Zářez na pažbě číslo 869. Oboustranná spokojenost. Zatím žádná divná vyrážka.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.