UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Výstava Fantastic Art 2018

Výstava Fantastic Art 2018
03.04.2018

Na výstavě najdete obrazy především se sci-fi, fantasy a hororovou tématikou a autorské šperky.

Výstava potrvá do 31. května 2018.

Výstava Arkánum - Fantastic Art 2018. Arkánum je umělecká skupina, která se hlásí k modernímu výtvarnému směru Fantastic Art. Fantastic Art je pojem, který pod sebe sdružuje práce se sci-fi, fantasy a hororovou tématikou.
Vedle volné tvorby, která je ovšem také často ovlivněna daným žánrem, najdeme mezi jejich pracemi knižní ilustrace, přebaly hudebních nosičů i koncepční návrhy. Ztvárnění jednotlivých námětů je velmi různorodé, od figurálních kompozic přes krajinu až k nefigurativnímu umění. Také škála použitých technik je velmi široká, jak v rámci celé skupiny, tak i u jednotlivých autorů.
Výstava je částečně prodejní a její výtěžek pomůže členovi skupiny Milanu Tóthovi, který se zotavuje po vážné cévní mozkové příhodě.
Více informací na facebooku skupiny "Arkánum, výtvarná skupina" a na webu www.arkanum.wz.cz.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.