UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Recenze: Dr. Strange v mnohovesmíru šílenství

Recenze: Dr. Strange v mnohovesmíru šílenství
05.05.2022

Ve středu 4.5.2022 proběhla v Praze předpremiéra filmu Dr. Strange v mnohovesmíru šílenství.

Hlavní hrdina Benedict Cumberbatch alá Dr. Strange povýšil svou hlavní roli až ke hvězdám. Svým profesionálním hereckým výkonem se stává nezapomenutelnou postavou ve světě Marvelu. Také výborně ztvárněné role ostatních postav, vytažení diváka z reality v doprovodu silné a emocionální hudby, zapříčinil silný zážitek z celého filmu. Několik vedlejších příběhů, které perfektně zapadají do hlavního děje, ukazují na promyšlený scénář. Velmi zajímavé efekty či výborná práce s kamerou nemohou diváka nechat chladným.

Avengeři, čarodějnice, vesmír, láska i přátelství či cestování paralerními světy, to vše zaručuje perfektní zábavu pro milovníky nadpřirozených věcí. Od začátku až do konce jede film v plném proudu, akce i napětí rozhodně nechybí. Druhý díl je plnohodnotným nástupcem toho prvního. Doporučuji každému, kdo miluje superhrdiny, adrenalin i vesmírně pojatou zábavu z produkce Marvelu. Vtípky Dr. Strange ve společnosti jeho proslulého létajícího pláště donutí diváka užít si pohodovou atmosféru a věřit, že všechno dobře dopadne. Je tomu ale opravdu tak?

Hodnocení: 70%

Andrea JežkováKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.