UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Přivítejte prázdniny s Muzeem Karla Zemana a NaFilMem!

Přivítejte prázdniny s Muzeem Karla Zemana a NaFilMem!
27.06.2017

Jako každý rok odměníme děti a studenty za vysvědčení a úspěchy u zkoušek vstupem do muzea zdarma. Od 30. června do 2. července 2017 si můžete užít zvýhodněnou cenu na prohlídku expozice Muzea Karla Zemana i skvělý program.

Jako každý rok odměníme děti a studenty za vysvědčení a úspěchy u zkoušek vstupem do muzea zdarma. Od 30. června do 2. července 2017 si můžete užít zvýhodněnou cenu na prohlídku expozice Muzea Karla Zemana i skvělý program. Letos navíc proběhnou oslavy ve velkém filmovém stylu, a to nejen v Muzeu Karla Zemana, ale i muzeu Na FilM!

Při předložení vysvědčení nebo indexu na pokladně Muzea Karla Zemana nebo v expozici Národního filmového muzea Na FilM! získají děti v doprovodu alespoň jedné platící dospělé osoby nebo studenti volný vstup do Muzea Karla Zemana. Každý dospělý nebo senior získá navíc kartičku s razítkem Muzea Karla Zemana a může pokračovat ve své filmové cestě až na výstavu Na FilM! 2: V pohybu do Paláce Chicago na Národní třídě, kde objevíte nové expozice vznikajícího filmového muzea.

Na co se můžete těšit?

  • děti s vysvědčením v doprovodu a studenti s indexem vstup zdarma do Muzea Karla Zemana i do muzea Na FilM!
  • po předložení kartičky s razítkem výstavy NaFilM 2: V pohybu sleva 25 % do expozice Muzea Karla Zemana nebo obráceně
  • tvůrčí dílny s filmovými pásy pro malé i velké kreativce
  • interaktivní hry v expozici Muzea Karla Zemana zdarma
  • dobrodružné plavby lodí po Čertovce a Vltavě s výkladem kapitána lodi

Vezměte vysvědčení do Muzea Karla Zemana a vydejte se na filmovou cestu!
Více na http://www.muzeumkarlazemana.cz/cz/aktuality/privitejte-prazdniny-s-muzeem-karla-zemana-a-nafilmem

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.