UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pozvánka na křest nové antologie horrorových příběhů

Pozvánka na křest nové antologie horrorových příběhů
24.11.2017

Z krve a bolesti se zrodila třistastránková knížka plná napětí, erotiky, krve i černého humoru!

Literárnímu projektu „Ve špatný čas na špatném místě“ se štěstí na paty zrovna nelepilo. Magazín Vanili.cz byl ale po celou dobu vzniku sborníku neochvějně při tom a nyní s radostí uzavírá sérii rozhovorů s autory poděkováním a pozvánkou jedné z editorek sborníku – Kristiny Haidingerové.

S myšlenkou sestavit antologii jsme s Honzou Vojtíškem přišli přesně před rokem – na HorrorConu2016, kde se sešla celá plejáda nadšenců do tvrdšího žánru, které jsme vzápětí oslovili. Nedá se skoro ani uvěřit, že jsme to za rok všechno zvládli. Předmluvu nám napsala skvělá Františka Vrbenská, jednotlivé povídky prošly několika úpravami a korekturami a každá se může pochlubit také originální ilustrací. Práce to nebyla jednoduchá a mnohdy nám ta pověstná smůla pěkně zavařila. Nakonec ale vše dobře dopadlo – hlavně díky ochotě pana Karla Petříka z nakladatelství Netopejr, neustálé podpoře magazínu Vanili.cz a bezvadné spolupráci všech autorů. Vřele děkuji!

V hlavě už máme další dva sborníky s pracovními názvy „Může se to stát i vám“ a „Gotika“, ovšem jejich vznik se bude odvíjet především od úspěchu či neúspěchu knihy „Ve špatný čas na špatném místě“.

Nejen čtenáře magazínu Vanili.cz srdečně zvu na jeden ze křtů této téměř třistastránkové knížky plné napětí, krve i černého humoru a to 2. 12. od 15hod. do Brna na Fénixcon, kde bude kmotrem knihy šéfredaktor časopisu Pevnost - Martin Fajkus, nebo do Prahy na Dark party od 18hod. v Dark Velvetu, kde bude kmotrou známá horrorová spisovatelka Jenny Nowak a kam se s trochou toho štěstí dostaví i náš pan nakladatel.

Podpořte nás - sdílejte své dojmy a hlavně čtěte…

Ještě dodáme, že Kristinina horrorová tvorba je mnohými považována za vůbec nejděsivější a nejsurovější na české literární scéně. Jako jedna z mála autorů zasazuje své příběhy do minulosti a používá „zaprášenou“ češtinu. Do sborníku přispěla krvákem Služebnice - příběhem dvou postav z románu Ti nepohřbení. Nesmrtelnou Marínu a její lidskou služebnici Miiju na propagačních fotografiích ztvárnily Nikola Kopáčková(Vasarábová) a maskérka Míča. Fotil Tomáš Liška (https://www.facebook.com/tomas.liska.507?fref=ts)

Pražský křest v Dark Velvetu: https://www.facebook.com/events/690137537863557/

Brněnský křest na Fénixconu: https://www.facebook.com/events/367825646978345/

Stránky Kristiny Haidingerové: www.kristinahaidinger.cz

Rozhovory s ostatními autory knihy:

Honza Vojtíšek (spolueditor):

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?rozhovor-se-spisovatelem-a-vydavatelem-horrormagazinu-howard-honzou-vojtiskem

Mark E. Pocha:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?mark-e.pocha-radi-zacinajicim-autorum-pre-zmilovanie-bozie-nepiste

Roman BeeSee Bílek:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?horrorovy-rozhovor-romana-bilka

Martin Štefko:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?spisovatel-martin-stefko-se-zapojil-do-literarniho-projektu-ve-spatny-cas-na-spatnem-miste

Hanina Veselá:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?mezi-zoldaky-hororu-vitame-prvni-zenu-energickou-zrzku-haninu-veselou

Dominik Rover Fiala:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?tajemny-spisovatel-dominik-rover-fiala-veri-v-pravdivost-mytu

Diuk:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?rozhovor-se-spisovatelem-diukem

Svatopluk Doseděl:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?rozhovor-sceskym-stephenem-kingem-svatoplukem-dosedelem

Jiří Šedý:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?ctenari-horroru-pozorzubar-na-palube

Vladimír Zábrodský:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?rozhovor-se-spisovatelem-vladimirem-zabrodskym

Ivan Kučera:

http://www.vanili.cz/scifi/clanek/?rozhovor-s-ivanem-kucerou

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.