UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Napojte se na ZŘÍDLA Kristýny Sněgoňové!

Napojte se na ZŘÍDLA Kristýny Sněgoňové!
17.10.2019

Nakladatelství Epocha právě vydalo netrpělivě očekávaný urban fantasy román Zřídla nadějné české autorky Kristýny Sněgoňové.

Pod městskými ulicemi se nachází spousta věcí: vodovody, plynovody, optické kabely, v Praze metro a v Brně... V Brně můžete narazit na magická Zřídla – skryté zásobníky mocné energie. Jejich Strážcem se může stát každý, kdo má dar a dokáže se na Zřídla napojit, ať už jde o holku z knihovny, divného chlápka od vedle nebo nenápadného uklízeče z nádraží. Moc Zřídla lze využít pro větší sílu, štěstí, lásku nebo tvoření úžasných divů. Jenže teď mizí jedno Zřídlo za druhým a není pochyb, že za tím stojí některý ze Strážců. Kterýkoliv. Stahují se mračna a hrozí válka o tenčící se zdroje magické energie.

Vítejte v čarovném světě, který by klidně mohl být tím naším. Více…

 

INFORMACE O KNIZE

  • Titul: Zřídla
  • Autor: Kristýna Sněgoňová
  • Ilustrace na obálce: Wayne Miller
  • Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma
  • Brožovaná, 110 x 180 mm
  • 1. vydání, 400 stran
  • DMC 299 Kč
  • Nakladatel: Nakladatelství Epocha
  • ISBN: 978-80-7557-216-5
  • E-kniha


O SPISOVATELCE

Kristýna Sněgoňová (*1986) napsala řadu novel a povídek, s nimiž začala před několika lety vítězit v žánrových soutěžích (typu Vidoucí) a dobývat jednu cenu za druhou. Je několikanásobnou Lady Řádu fantasy i Nositelkou meče, vítězkou Ceny Karla Čapka a držitelkou Mloka.

Její úspěšný románový debut Krev pro rusalku (2018) byl jednou z nejočekávanějších knih minulého roku a nedávno vyšel i jako audio kniha v podání Michala Jagelky.

Díla autorky úspěšné na poli tuzemské fantastiky jsou k nalezení v mnoha sbornících a antologiích, jako například Ve stínu Říše (2017), kde ohromila a vyděsila příběhem "Na vlastní kůži", nebo ve volném pokračování antologie Ve stínu apokalypsy (2018). Její jméno nechybí ani ve třetím dílu Ve stínu magie, který vychází právě dnes.

 

O NAKLADATELSTVÍ

Dominantním směrem ediční koncepce Nakladatelství Epocha je literatura faktu a historie, ale velký prostor je věnován právě fantastice. Ta přináší tituly žánrů sci-fi, fantasy i hororu. Věnuje se zahraničním i tuzemským autorům. Dominantní pozici zaujímají knihy nejtajemnějšího autora současné české fantastiky Františka Kotlety a akčně hororový urban-fantasy seriál Kladivo na čaroděje, který se postupně stal mezi fanoušky kultem. Většinu vydaných knih lze zakoupit také v elektronické podobě a některé tituly ve formě audioknih.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.