Scifi & fantastické obrázky

Prohlédněte si originální scifi obrazy a fantasy obrázky určené pro fanoušky žánru science fiction a fantazie. Vychutnejte si překvapivé nápady, úžasné zpracování a jedinečné kompozice prezentovaných scifi obrazů či fantaskních maleb. Prezentované ilustrace, skici či portréty mohou být součástí scifi knihy, do které svým výtvarným dílem autor obrázku přispěl. Může jít též o doprovodné obrázky ke scifi povídkám.

 

Mezi obrázky můžete najít záběry z vesmíru, podivuhodné nestvůry, akty, erotické obrázky, čarodejnice, mágy, draky, podivné a mocné zbraně, mimozemské bytosti, pohledy na planety, družice nebo kosmonauty anebo jiné SF či fantasy motivy jako je například cestování vesmírem a časem. Fantastické obrázky zveřejněné na stránkách Vanili.cz mohou také pocházet se sborníků finálových povídek naší literární soutěže či výtvarné soutěže.

Galerie sci-fi a fantasy obrázků

Tvoříte, kreslíte, malujete, fotografujete nebo vytváříte koláže v žánru scifi anebo fantasy? Vytvoříme vám galerii na našem fanouškovském scifi portálu. Kontaktujte nás!

Zvolte si galerii malíře či malířky a užijte si super sci-fi a fantasy obrazy!

Baví vás scifi? Přečtěte si novinky ze světa science fiction!

Zúčastni se soutěže EXPEDICE VESMÍR

Zúčastni se soutěže EXPEDICE VESMÍR

Publikováno: 15.9.2014

Staň se kosmonautem, leť na kometu a zažij stav beztíže! Zúčastni se soutěže EXPEDICE VESMÍR, kterou společně připravilo Techmania Science Center a časopis Vesmír.

Dotkněte se vesmíru

Dotkněte se vesmíru

Publikováno: 12.9.2014

Za jakých podmínek může přežít ve vesmíru živý organismus? Jaká tajemství skrývá led z Marsu? Proč Magdeburské polokoule od sebe neodtrhne ani pár koní? A podaří se zachránit posádku Apolla 13 před otravou CO2? To vše mohou prožít, zkusit a zjistit návštěvníci plzeňského Techmania Science Center v nových programech laboratoří a dílen v rámci zVĚDAvého vesmíru.

Pusťte si sexy scifi videoklip!

Pusťte si sexy scifi videoklip!

Publikováno: 11.9.2014

Hledáte pohodové hudební videoklipy ke shlédnutí zdarma? Prohlédněte si nejlepší scifi video klipy, které jsme pro vás vybrali! Mrkněte na sexy klip: Ariana Grande - Break Free ft. Zedd

Vanili.cz zobrazí 200.000 stránek měsíčně!

Vanili.cz zobrazí 200.000 stránek měsíčně!

Publikováno: 6.9.2014

Od 1.8. do 31.8.2014 zobrazil sci-fi portál VANILI.cz 210.884 stránek. Všem návštěvníkům našeho webu moc děkujeme za přízeň!

Asimov jako hypertvůrce

Asimov jako hypertvůrce

Publikováno: 5.9.2014

Asimov si postupně „obstaral“ i patnáct doktorátů a jedno je příznačné. Při pokusu studovat ekonomii se nedostal ani přes první stránku. Regulérní věta to tedy není, usoudil. Ale bylo to ještě horší, protože nezvládl ani šachy. Už od dětství si navíc tak zvykl vidět řešení hned, že krachoval i jako vědec. Neměl možná tu pravou trpělivost, ale zato zůstal chodícím slovníkem.

Recenze scifi knihy Piráti na Marsu

Recenze scifi knihy Piráti na Marsu

Publikováno: 31.8.2014

Piráti na Marsu (Dana a Rudolf Mentzlovi)
Oproti pocitu vyvolanému názvem jde fakticky o ryzí, tzv tvrdou sci-fi. Spíš pro mládež a děti, avšak nejen pro ně.

Grafik Jakub Straka se připojil k Vanili.cz

Grafik Jakub Straka se připojil k Vanili.cz

Publikováno: 30.8.2014

Jakub ve svém volném čase tvoří fotomanipulace v žánru fantasy a má v oblibě témata jako apokalypsa a surrealismus. Podívejte se na úžasné fantasy fotomanipulace!

Vzpomínka na Raye Bradburyho

Vzpomínka na Raye Bradburyho

Publikováno: 22.8.2014

Od spisovatele Raye Bradburyho jsme něco četli každý, i kdyby ve školní čítance. Nebo jste nedotčená výjimka?

Reportáž z DinoParku v Plzni

Reportáž z DinoParku v Plzni

Publikováno: 20.8.2014

Modely prehistorických zvířat jsou pečlivě provedené a vypadají téměř "jako živé". Pokud máte představivost a rádi cestujete v čase alepoň ve svých myšlenkách, tak si návštěvu DinoParku hodně užijete.