vesmír

Scifi knihy, fantasy knížky

Zajímá vás fantasy literatura a scifi knihy? Hledáte zajímavé sci-fi knížky a recenze knih? Přečtěte si naše tipy na napínavé, humorné a zábavné knihy v žánru science fiction anebo se podívejte na scifi filmy, které vznikly podle knižní předlohy. Smyslem této stránky je prezentovat vůli, nadšení a kreativitu scifi a fantasy spisovatelů, kteří si vydáním knihy splnili svůj sen (splněným snem je například sbírka povídek Vostrá pohoda). Fanouškům sci-fi nabízíme kvalitní scifi knihy zavedených a komerčně více či méně úspěšných autorů.

 

Hledáte scifi knihy, vědeckofantastické romány a další knižní díla v žánru scifi? Jste na správné adrese! Tvoříte? Píšete? Vydáváte scifi knihu? Napište nám a my vám pomůžeme s propagací na scifi webu VANILI.cz, který zobrazí měsíčně cca 300.000 stránek. Rovněž nabízíme možnost spolupráce ilustrátorům a malířům, kteří vytváří krásné scifi obrázky jako ilustrace nejen ke scifi knihám.

Elektronické scifi knihy

Pokud hledáte elektronické scifi knihy, doporučujeme vám navštívit stránku scifi a fantasy e-knihy.

Scifi web Vanili.cz podporuje české spisovatele

Nejlepší scifi knihy

Přečtěte si novinky ze světa scifi!

fiogf49gjkf0d

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Publikováno: 5.1.2017

Píše se rok 2032 a na Měsíci, na osmé translunární dálnici nedaleko kráteru Collin, došlo k události, která odporuje všem fyzikálním zákonům. Co se vlastně stalo, se snaží vypátrat novinář Petr Andel. Ukazuje se, že do případu je zapleten i šéf vojenské jednotky, která je cvičena k obraně systému proti útoku zvenčí.

fiogf49gjkf0d

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Publikováno: 5.1.2017

Leden 2017 je pro fanoušky scifi filmů splněným snem. Proč? Do kin se řítí vesmírnou rychlostí 3 akční pecky. Nepropásněte je!

fiogf49gjkf0d

REPORT: HORRORCON 2016 OČIMA SPISOVATELE DIUKA

REPORT: HORRORCON 2016 OČIMA SPISOVATELE DIUKA

Publikováno: 19.12.2016

Docela dost jsem se na tuto akci těšil. Nejenom, že jsem očekával kultivovanou společnost v prostředí, které jsem víceméně dobře znal, ale poháněla mě zvědavost na připravený program.
No, rozhodně jsem nebyl zklamán. Až oči přecházely.
Ale nejdříve jedno po druhém.