vesmír

Deus Ex: Human Revolution

2014Deus Ex: Human Revolution
Produkce Moe Charif, 12 minut
Žánr scifi, akční
Režie
Moe Charif
Hlavní role
MOE CHARIF (ADAM JENSEN), LIANNET BORREGO (MEGAN REED), SHAYNA NICOLE E’ORIO (YELENA FEDOROVA), ANTONY CORONE (BOB PAGE), JUAN C. BOFILL, KEVIN HUMES, CHRIS AALLEN DARSOW, SEAN HAMLIN, CHRISTOPHER ANTHONY LLORCA, ERIC MAINADE, WALTER GARCIA, GREG REMENTER, KEIL ZEPERNICK, PAUL O’CONNOR, BAYARDO CESAR AMPIE, LOIUS LAHERA, OLIVER VAQUER
Video
Obsah, děj
Tento akční scifi film je poctou hře Deus Ex: Human Revolution. Ve filmu je mnoho zvláštních efektů, akce a úžasných kostýmů.

Baví vás scifi? Přečtěte si novinky ze světa science fiction!

fiogf49gjkf0d

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Publikováno: 5.1.2017

Píše se rok 2032 a na Měsíci, na osmé translunární dálnici nedaleko kráteru Collin, došlo k události, která odporuje všem fyzikálním zákonům. Co se vlastně stalo, se snaží vypátrat novinář Petr Andel. Ukazuje se, že do případu je zapleten i šéf vojenské jednotky, která je cvičena k obraně systému proti útoku zvenčí.

fiogf49gjkf0d

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Publikováno: 5.1.2017

Leden 2017 je pro fanoušky scifi filmů splněným snem. Proč? Do kin se řítí vesmírnou rychlostí 3 akční pecky. Nepropásněte je!

fiogf49gjkf0d

REPORT: HORRORCON 2016 OČIMA SPISOVATELE DIUKA

REPORT: HORRORCON 2016 OČIMA SPISOVATELE DIUKA

Publikováno: 19.12.2016

Docela dost jsem se na tuto akci těšil. Nejenom, že jsem očekával kultivovanou společnost v prostředí, které jsem víceméně dobře znal, ale poháněla mě zvědavost na připravený program.
No, rozhodně jsem nebyl zklamán. Až oči přecházely.
Ale nejdříve jedno po druhém.