vesmír

Seznam scifi filmů online zdarma

scifi filmy online

Chcete se podívat na pěkné scifi filmy online? Hledáte zajímavé sci-fi filmíky, které si můžete okamžitě pustit? Jste online a máte chuť na vědecko-fantastické filmové dílko? Vyberte si scifáček z našeho seznamu a pusťte si ho!

 

Máte tip na zajímavý science fiction film, který bychom mohli zařadit do naší online galerie? Napište nám! Jste fanoušek fanastických filmů? Který je podle vás nejlepší? Zajímá vás, jaký scifi film je nejlepší podle slavných osobností? Přečtěte si rozhovory s celebritami!

Top scifi filmy online

Baví vás scifi? Přečtěte si novinky ze světa science fiction!

fiogf49gjkf0d

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Publikováno: 5.1.2017

Píše se rok 2032 a na Měsíci, na osmé translunární dálnici nedaleko kráteru Collin, došlo k události, která odporuje všem fyzikálním zákonům. Co se vlastně stalo, se snaží vypátrat novinář Petr Andel. Ukazuje se, že do případu je zapleten i šéf vojenské jednotky, která je cvičena k obraně systému proti útoku zvenčí.

fiogf49gjkf0d

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Publikováno: 5.1.2017

Leden 2017 je pro fanoušky scifi filmů splněným snem. Proč? Do kin se řítí vesmírnou rychlostí 3 akční pecky. Nepropásněte je!

fiogf49gjkf0d

REPORT: HORRORCON 2016 OČIMA SPISOVATELE DIUKA

REPORT: HORRORCON 2016 OČIMA SPISOVATELE DIUKA

Publikováno: 19.12.2016

Docela dost jsem se na tuto akci těšil. Nejenom, že jsem očekával kultivovanou společnost v prostředí, které jsem víceméně dobře znal, ale poháněla mě zvědavost na připravený program.
No, rozhodně jsem nebyl zklamán. Až oči přecházely.
Ale nejdříve jedno po druhém.