vesmír

Scifi filmy ke shlédnutí zdarma

Chcete si okamžitě a zadarmo pustit scifi film? Jste na správné stránce! Níže naleznete seznam zajímavých scifi filmů, které jsou připraveny ke shlédnutí a zcela zdarma. Snažíme se pro vás najít na internetu ty nejlepší scifi filmy a nabídnout vám je online k okamžitému spuštění.

 

Pokud jste filmový tvůrce, filmař či animátor a tvoříte filmy v žánru science fiction nebo fantasy a chcete se pochlubit svým fantastickým dílem, napište nám! Rádi vám pomůžeme s propagací sci-fi či fantasy filmu na fanouškovském portálu VANILI.cz, který měsíčně zobrazí 100.000 stránek.

 

Zajímá vás, jaký scifi film je nejlepší podle slavných osobností? Přečtěte si rozhovory s celebritami! Víte o nějakém pěkném scifi filmu, který je na internetu zdarma ke shlédnutí a není uveden na této stránce? Napište nám, prosím. Chybějící film rádi doplníme do tohoto seznamu, aby měli fanoušci scifi ještě větší výběr filmů ke shlédnutí.

Seznam scifi filmů zadarmo k okamžitému shlédnutí

Baví vás scifi? Přečtěte si novinky ze světa science fiction!

fiogf49gjkf0d

21. ročník PragoFFestu proběhne 2.-5.2. v Modré škole, Praha Háje

21. ročník PragoFFestu proběhne 2.-5.2. v Modré škole, Praha Háje

Publikováno: 23.1.2017

Modrá škola (Praha Háje) opět přivítá fanoušky sci-fi, fantasy a hororu v hrách, filmech, seriálech, anime, comicsech, knihách, kostýmech. Připraveno je pro ně přes 500 pořadů. Hráči si užijí několik desítek konzolí a počítačů s videohrami, 40 stolů s deskovými a karetními hrami.

fiogf49gjkf0d

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Ondřej Neff: Ano, jsem robot

Publikováno: 5.1.2017

Píše se rok 2032 a na Měsíci, na osmé translunární dálnici nedaleko kráteru Collin, došlo k události, která odporuje všem fyzikálním zákonům. Co se vlastně stalo, se snaží vypátrat novinář Petr Andel. Ukazuje se, že do případu je zapleten i šéf vojenské jednotky, která je cvičena k obraně systému proti útoku zvenčí.

fiogf49gjkf0d

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Nepropásněte 3 lednové scifi trháky

Publikováno: 5.1.2017

Leden 2017 je pro fanoušky scifi filmů splněným snem. Proč? Do kin se řítí vesmírnou rychlostí 3 akční pecky. Nepropásněte je!