banner
banner

Jan Vavřička

  • hobby herec, autor stand up vystoupení Košilatá one man show
  • e-mail pro zájemce o vystoupení či natáčení: honza@kosilatashow.cz

MISE MAMBA ZELENÁ

Superhrdinský tým je nasazen na misi, která je jedovatá a zelená jako MAMBA! SPECIÁLNÍ HOST: Petr Jablonský Hrají: Jan Vavřička, Orest Simpy, Tereza Danihlíková, Radek Sutnar, Martin Pospíšil, Jára Prchal, Marek Velebný Napsal a natočil: Petr Smazal

RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI

Nikdy se nenech obejmout mafiánem. Mohlo by to dopadnout třeba takhle... Hrají: Orest Šimpy, Jan Vavřička, Štěpánka Skálová a Dáša Kotorová Napsal: Petr Smazal Natočili: Petr Smazal a Yuehan Andrle

Jan Vavřička - BLESK mobil

TV kampaň BLESK mobil

Reklamní spot pro BLESK mobil. Režie: Lukáš Veverka. Bez čerpání dat z měsíčních balíčků máte s BLESKmobilem přístup ke kompletnímu přehledu zpráv a informací na internetových portálech bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz, auto.cz a reflex.cz.

Jan Vavřička - Soudkyně Barbara

Soudkyně Barbara

Role odpůrce v TV seriále Soudkyně Barbara v epizodě Manžel z Marsu. Dále hráli Jana Navrátilová (svědkyně), Michaela Gabriela Studničková (manželka Soňa) a Stavros Mavromatidis (svědek). Scénář: Petr Smazal

Jan Vavřička - Intim s Heidi Janků

Intim s Heidi Janků

Host v pořadu TV Barrandov Intim s Heidi Janků. Pořad nabízí reportáže z netradičních míst, lechtivá témata, ale také poradnu pro diváky. Každý díl Intimu otevírá rozhovor Heidi se zajímavou osobností.

Jan Vavřička - one man show

One man show

Originální autorské vystoupení Košilatá šou aneb erotika v budoucnosti. Foto je z první poloviny vystoupení v rámci společného programu se zpěvákem Martinem Maxou. Druhou polovinou je koncert Martina Maxy.

Jan Vavřička Nebezpečné vztahy

Nebezpečné vztahy

Role rodinného přítele Ondřeje v pořadu TV Barrandov Nebezpečné vztahy s moderátorem Honzou Musilem. Pořad TV Barrandov není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit.

Yellow Fake [Feat. Jayko]

Role manžela ve videoklipu zpěvačky Lucie Novákové. Zpěvačka je známá pod svým uměleckým jménem Yellow. Režie: Henry Hodge. Poradce: zpěvák, rapper a moderátor Ladislav RAEGO Pham.

LOOP

Role lovce. Režisér Jakub Blín natočil krátký akční film LOOP. Hrají: Michael Baca, Miroslav Karel a Jan Vavřička. Produkce: Martina Paláčková, VFX - Tomáš Pavlíček. Zvuk: Vojtěch Effenberger, Marek Kubizňák. Střih: Jakub Blín. Kamera: Anton Evdoshenko.

Václav Neckář a Patricie, Kluk z plakátu

Role fanouška. Režisérem klipu je Tomáš Krejčí. Zpěvák Václav Neckář nazpíval společně se zpěvačkou, textařkou a skladatelkou Patricií duet, který nese název Kluk z plakátu. Písničku nahrála Neckářova skupina Bacily, slavící své 45. výročí založení skupiny.

Jan Vavřička - Černošín

Autorské vystoupení

One man šou Erotika v budoucnosti, tentokrát v Černošíně v Plzeňském kraji. Děkuji za pozitivní energii a příjemnou zpětnou vazbu divákům. Panu starostovi za perfektní služby a redaktorce Martině Sihelské za úžasnou reportáž.

Jan Vavřička - horror Svatý Mikuláš

Svatý Mikuláš

Role producenta. Svatý Mikuláš je hororový, duchařský film o studentech, kteří zabloudili v temnotě. První celovečerní found footage horor se exkluzivně promítal v kinech CINEMA CITY. Režie, scénář: Petr Smazal


Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit