banner
banner

Rozmístění programu Festivalu fantazie 2016

Rozmístění programu Festivalu fantazie 2016
12.02.2016
Rozmístění programu Festivalu fantazie 2016

21. ročník největšího festivalu pop-kultury v ČR nabídne zahraniční herce, kostýmy z filmů a seriálů, velké herny a 1500 fanouškovských pořadů…

21. Festival fantazie proběhne v Chotěboři od čtvrtka 30. června do neděle 10. července 2016.

Chmurné předpovědi se naštěstí nenaplnily a oblíbené FFko proběhne opět ve čtyřech budovách a ve venkovním prostoru s programem, který nenabídne žádný jiný con na světě.

 

Program pro příznivce nejen sci-fi, fantasy a hororu v hrách, kostýmech, filmech, seriálech, anime, comicsech, knihách a na internetu by se měl opět naplnit přibližně 1500 pořady a až 50 filmy, těšit se můžete na druhou největší deskohernu v ČR a na velkou videohernu. Pozvánky se píší i pro zahraniční hosty - spisovatele i herce.

 

Program je určený nejen fanouškům fantastiky, jak je vidět z názvů a popisu programových linií v přehledu rozmístění programu v čase a prostoru.

 

 

Webové stránky se připravují, ale výtah hlavních informací včetně cen vstupného už najdete zde: http://www.festivalfantazie.cz/nejdulezitejsi/

 

 

Přehled novinek a změn oproti loňskému ročníku najdete zde http://www.festivalfantazie.cz/novinky/, ale samozřejmě víc řekne těm, kdo FFko už znají.

 

Zaškrtněte si v kalendáři datum FFka začněte šetřit nebo vydělávat, řekněte si šéfům o dovolenou nebo rodičům o souhlas, na Festlivalu fantazie 2016 nemůžete chybět!

Kam dál?

Děkujeme, že jste přišli na naše stránky. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Fotogalerie

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit