banner
banner

ŘETĚZOVÁ REAKCE

ŘETĚZOVÁ REAKCE
24.01.2019
ŘETĚZOVÁ REAKCE

Závěrečný díl akční postapokalyptické tetralogie Spad.

Je po válkách, které nikdo nevyhrál. Většinu planety vymazaly výbuchy jaderných bomb a tam, kde lidé přežili, je situace stále horší – šíří se hlad, chaos, otrokářství a postapokalyptické kulty. V sutinách Prahy se dějí strašné věci, ale ti, kdo mají moc, netouží po změně. A už vůbec ne od člověka, který přináší pořádky starých časů. Navíc, když je to žena. S divokým tetováním na tváři a lidmi, kteří pro ni udělají cokoliv. A k tomu se blíží nejhorší zima od doby, kdy začala poslední válka.

Spad a jeho tři pokračování Poločas rozpadu, Rázová vlna a Řetězová reakce jsou ponuré, znepokojivé, ale navýsost zábavné čtení plné akce.

V Nakladatelství Epocha právě vychází 1. vydání Řetězové reakce Františka Kotlety. Kniha je již k dostání na pultech knihkupectví a zároveň vychází jako e-kniha. Audio podoby by se měla dočkat v roce 2019. Čtenáři si ji také mohou pořídit s 25% slevou na e-shopu či facebookových stránkách Nakladatelství Epocha.

František Kotleta

Hvězda současné české literatury bourá žebříčky bestsellerů perfektně namíchaným mixem akce, hlášek, strhujícího děje a pikantních scén! Začtete se okamžitě a snadno a bavíte se až do konce! Knížky svérázného řezníka z Bruntálu s pestrými životními zážitky se dočkaly již několika dotisků.

Informace o knize

Titul: Řetězová reakce
Autor: František Kotleta
Ilustrace na obálce: Žaneta Kortusová
Grafická úprava obálky: Lukáš Tuma
Formát: brožovaná, 110 x 180 mm
1. vydání
328 stran
Cena: 299 Kč, E-kniha: 199 Kč
Nakladatel: Nakladatelství Epocha
ISBN: 978-80-7557-167-0Kam dál?

Děkujeme, že jste přišli na naše stránky. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Fotogalerie

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit