banner
banner

Přijeďte k moři do Techmanie

Přijeďte k moři do Techmanie
24.01.2018
Přijeďte k moři do Techmanie

Pod hladinou najdete vzrušující interaktivní expozici pro celou rodinu!

Poslední volná místa na jarní tábory

Na jarní prázdniny připravila Techmania Science Center program pro děti ve věku od 7 do 12 let (1. - 6. třída ZŠ). V rámci týdenního programu děti zažijí celou řadu soutěží dovednostních, vytrvalostních, ale i vědomostních. Navštíví také 3D Planetárium, vyřádí se v expozicích, vyzkouší si interaktivní globus Science On a Sphere a budou pracovat v laboratoři a dílnách. Letošní téma je Civilizace. Termín konání je 19. - 23. 2. 2018.

Přijeďte k moři do Techmanie

Přípravy na otevřeníexpozice POD HLADINOU jsou v plném proudu! Vyzkoušíte si práci  oceánologů a námořníků pracujících na širém moři, poznáte jaké síly v mořích působí, ovládnete počasí nebo naložíte nákladní loď kontejnery tak, aby se nepotopila. Připravíte se i na krizové situace a nacvičíte si únik z potápějící se  lodi. Vyplouváme už 19. února.

Už máte naši permanentku?

Staňte se členy Techmania Klubu a získejte neomezený vstup do všech expozic a projekcí ve 3D Planetáriu, 3D Cinema nebo Science On a Sphere ®. Máte také možnost využít přednostní rezervace na příměstské tábory. Navíc naše permanentka platí až do konce ledna 2019.

Kam dál?

Děkujeme, že jste přišli na naše stránky. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Fotogalerie

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit