vesmír

Kontakt

Internetová scifi a fantasy galerie VANILI.cz

Pro komunikaci s redakcí scifi portálu Vanili.cz mohou fanoušci science fiction, spisovatelé, malíři a další kreativci či příznivci sci-fi a fantasy využít níže uvedené kontakty. Pokud se účastníte naší literární soutěže nebo výtvarné soutěže, můžete nám své dílo v souladu s pravidly zaslat na kontaktní email galerie(zavinac)vanili.cz.

 

Jsme otevřený fanouškovský server, který zobrazí 200.000 až 300.000 stránek měsíčně. Nabízíme zdarma online filmy a galerie obrazů. Zveřejňujeme aktuality ze světa fantazie a zajímavé rozhovory s celebritami.

Uvítáme jakékoliv návrhy na spolupráci a partnerství. Rádi vám poskytneme prostor pro prezentaci vaší tvorby (scifi povídky, filmy, ilustrace, obrázky, portréty, komiksy). Těšíme se na vaše připomínky, náměty, kritiku anebo příspěvky na web.

Chcete být vidět? Kontaktujte nás!

Jste spisovatel, malíř nebo filmař a chcete mediální podporu? Napište nám!

Tiskový mluvčí, marketing, komunikace

Jan Vavřička

Spojte se s námi!

Logo ke stažení

Logo scifi portálu VANILI.cz ke stažení ve formátu PNG

Název souboruTyp souboru
logo-vanili.pngpng

Reklama

  • Nabízíme reklamní prostor (až 300.000 zobrazení stránek měsíčně) pro relevantní komerční subjekty (například e-shopy se scifi filmy, internetové obchody s knihami, apod.)
  • Využít můžete například trvalé PR články s přímým odkazem na váš web či eshop nebo produktové odkazy z dílčích stránek filmů.
  • Pokud máte zájem o komerční prezentaci, kontaktujte nás na e-mailu: galerie(zavinac)vanili.cz


Kontaktní formulář