banner
banner

Žena s drakem bude zbrocena krví

Žena s drakem bude zbrocena krví
12.12.2017
Žena s drakem bude zbrocena krví

Srdečně Vás zveme na pražský křest knihy Žena s drakem

srdečně Vás zveme na pražský křest knihy Žena s drakem, který se bude konat v úterý 12. 12. 2017 od 19 hodin v Klubu Mandragora (Korunní 16, Praha 2, http://www.mandragorapraha.cz/).

Kmotrem knihy i autorem předmluvy je Zdeněk Rampas. Křest opět zahájí veselá divedelní skeč, tentokrát zazní scéna "Béowurm a Grendelína“, pak přítomné autorky pronesou své sudby knize a pro všechny bude připraveno drobné pohoštění, u kterého si budete moci vzájemně popovídat. O hudební doprovod na gotickou harfu se postará Jana Maffet Šouflová. Křtít budeme baziliščí krví, která je jedovatá a hořlavá, tak si nenechte tuto podívanou ujít!

Zuzana Hloušková za nakladatelství Fortna dodává, že jsou knihy již naskladněny v sídle nakladatelství, tak už jen zbývá, dovézt je bez úhony na křest do Prahy.

V redakci Vanili.cz držíme palce a těšíme se.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit