banner
banner

Siri Pettersenová se chystá do ČR a bude rozdávat autogramy

Siri Pettersenová se chystá do ČR a bude rozdávat autogramy
11.11.2017
Siri Pettersenová se chystá do ČR a bude rozdávat autogramy

Havraní kruhy se uzavírají

V listopadu budou mít čeští fanoušci už podruhé možnost setkat se osobně s norskou spisovatelkou, autorkou komiksů a ilustrátorkou Siri Pettersenovou.

Siri navštíví Českou republiku v rámci multižánrového festivalu Dny severu 2017a při té příležitosti s námi oslaví i vydání Síly, posledního dílu oceňované trilogie Havraní kruhy. 

Samozřejmě je možnost autorku potkat i v rámci oficiálního programu. Kromě besedy 21. 11. v brněnské Moravské zemské knihovně a 23. 11. v pražském Centru moderního umění DOX, se bude 24. 11. pořádat i autogramiáda v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Akce pořádá Skandinávský dům ve spolupráci s naším nakladatelstvím a za podpory norské literární agentury NORLA.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.

Kam dál?

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Poznámka: Děkuji vesmíru za ocenění Aeronautilus pro náš web. Děkuji za podporu fanoušků a spisovatelů, kteří nás řadí mezi úspěšné projekty. Děkuji moc za odvedenou práci všem redaktorům, partnerským webům a firmám za spolupráci a vzdělávacímu systému v ČR za manažerské vzdělání.

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit