banner
banner

První člověk /předpremiéra/ Future Night

První člověk /předpremiéra/ Future Night
09.10.2018
První člověk /předpremiéra/ Future Night

středa 10.října 2018: pub quiz od 19.30, film start 21.00

„Je to malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo.“

Pohodlně se usaďte, zapněte si skafandry a odpočítávejte s námi: 3, 2, 1, START! Dne 10.10. letí Future Night opět do kina Lucerna, nebo máme spíš říkat na Měsíc? Předpremiéra filmu První člověk je tu! 

Neil Armstrong, člověk se stoickým klidem, čelil neuvěřitelnému tlaku. Měl vést svou posádku na první misi v historii lidstva, jejíž cílem bylo vstoupit na vesmírné těleso. Jeho kolegové při předchozí misi zemřeli. V osobním životě se musel vyrovnat se ztrátou malé dcery.. Ryan Gosling, coby první člověk na Měsíci, veden režisérskou taktovou Damiena Chazella, který prokázal, že jeho filmy umí sbírat světová filmová ocenění, se společně vydají do vesmírných výšin.

Stejně tak i my se budeme snažit vám kus vesmíru přinést do kina! Kromě velmi očekávaného filmu se můžete těšit na tématické dekorace a dárek pro všechny návštěvníky! Začínáme v Kavárně Lucerna už od 19.30 oblíbeným Pub Quizem o atarktivní ceny.
Těšíme se na vás, snad nebudeme volat do Hustonu, že máme problém!

Vstupenky za 170 Kč v prodeji na pokladně kina Lucerna anebo on-line zde.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit