banner
banner

Prožijte s Baronem Prášilem dobrodružství!

Prožijte s Baronem Prášilem dobrodružství!
10.12.2017
Prožijte s Baronem Prášilem dobrodružství!

Nezbývá než dodat, že všechno je to pravda, pravda nejpravdivější, nic jiného než pravda pravdivá!

v neděli 17. prosince uvádí Muzeum Karla Zemana v divadle DISK loutkové představení Baron Prášil. Speciálně pro Vás představí oblíbený soubor Toy Machine kufr trofejí z Baronových cest, ze kterého si můžete vybrat příběh, který vás určitě zaujme. Těšte se na nevídané!  Máte na výběr – uvádíme hned dvě představení: od 10.00 a od 11.15 hodin!
Vydejte se s chvástavým Baronem Prášilem na vzrušující cestu a potkejte se s půvabnou Biancou a odvážným Měsíčňanem Toníkem. Tak vzhůru za dobrodružstvím!
Délka představení 50 min. Vhodné pro děti i dospělé.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navštívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit