banner
banner

Nezapomeňte si 30. září v sobotu udělat čas na ErotiCon

Nezapomeňte si 30. září v sobotu udělat čas na ErotiCon
31.08.2017
Nezapomeňte si 30. září v sobotu udělat čas na ErotiCon

Na programu ErotiConu 30. září 2017 bude erotika ve scifi a fantasy. Již počtrnácté nabízí ErotiCon neotřelou zábavu nejen všem příznivcům f/sf, ale i dalším zvědavcům.

Nezapomeňte si 30. září v sobotu udělat čas na erotiku!

Už se nám to blíží! Na programu bude, jak asi tušíte, erotika ve scifi a fantasy. Již počtrnácté nabízíme neotřelou zábavu nejen všem příznivcům f/sf, ale i dalším zvědavcům. S námi se rozhodně nebudete nudit. Letos se můžete těšit nejen na přednášky známých autorů a oblíbených přednášejících, ale i na zajímavé hosty, inspirativní workshopy a tanec, a poprvé také na galavečer plný lechtivých překvapení.

Vanili.cz je mediálním partnerem ErotiConu

ErotiCon je dnes již kultovní nezávislá akce s dlouholetou tradicí pro všechny příznivce sci-fi a fantasy, zaměřená nejen na erotická témata. Nabízí zábavu všem nadšencům i zvědavcům. Mezi časté hosty ErotiConu patří známé české osobnosti ze světa české žánrové literatury. Nechybí ani zajímavé workshopy, tematické přednášky a další doprovodný program, například taneční či divadelní vystoupení.

První myšlenka uspořádat ErotiConu přišla v roce 2002. Od té doby prošel řadou změn, jak ve složení programu, tak i ve složení organizačního týmu. Po jednoleté přestávce se v roce 2015 opět vrátil mezi české fanouškovské SF/F akce. Comeback byl pojat v klubovém stylu, nicméně letošní 14. ročník proběhne v mnohem větších prostorách a s ještě lepším technickým vybavením. Klub Kotelna je zcela klimatizovaný, disponuje šatnou, inspirativními prostorami a nabízí také možnost kvalitního občerstvení.

ErotiCon umožňuje umělecké vyjádření romantických tužeb či zobrazení lidské krásy – nejen té fyzické, podporuje svobodu umění ve všech jeho podobách, přináší příležitost zkušeným i začínajícím umělcům. Kromě příjemné zábavy nabízí návštěvníkům možnost setkat se zajímavými osobnostmi a prožít něco nevšedního.

Vzhledem k ústřednímu tématu je ErotiCon určen účastníkům starším 18ti let.

Místo a čas conání

  • Letošní 14. ročník ErotiConu se bude konat v sobotu 30.9.2017 od 10h
  • v klubu Kotelna na adrese Služeb 3a, Praha 10
  • web: http://eroticon.us

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.

Kam dál?

Děkujeme, že jste přišli na naše stránky. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit