banner
banner

NESPOUTANÍ VLCI

NESPOUTANÍ VLCI
21.10.2018
NESPOUTANÍ VLCI

A JASNÝ PLAMEN VRAŽEDNÉ MAGIE

Branova smečka má členy přebývající potají v lesích, stranou od všech. Bran dobře ví, proč od nich drží ostatní vlkodlaky dál, a také dobře ví, proč se nyní rozhodl sbalit se a na čas odjet. Svými důvody se však nikomu nepochlubí…

Patricia Briggs nás ve své spin-off sérii zasvěcuje nejen do dalších faktů ze života Mercy Thompsonové, ale především nás nechá nahlédnout hlouběji do smečky, z níž Mercy přišla, a ochutnat nejen faeskou, ale i další, mnohem temnější magii. Charles se svou družkou Annou se pokoušejí zachránit dva z „divých“ členů smečky, při tom však narazí na znepokojivé stopy, nepříjemně zavánějící špionáží a zradou a vedoucí k dalším bolestným zjištěním.

Kdo zradil? Dá se důvěřovat divým? A pokud ano, jak je možné, že se zrádce neprozradil skrze silná pouta smečky? Bran nechal svému synovi jen velmi málo indicií a jeho milovaná Anna, vzácná vlčí omega, bude muset několikrát riskovat v zájmu ostatních. Jasným plamenem bude hořet nejen vášeň mezi hrdiny.

Kniha Jasným plamenem je dalším přírůstkem do série Alfa a Omega, kterou přináší nakladatelství FANTOM Print. Patricia Briggs, jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších autorek na poli urban fantasy, pro vás přichystala opětovné setkání s oblíbenými postavami, seznámení s novými, akci a obvyklé vlkodlačí šarvátky, které ustupují ve světle vyšších zájmů smečky. To vše okoření šamanskou magií, temnými kouzly a láskyplným poutem, které má moc zlomit i tu nejpodlejší sílu.

Anotace:

Jsou divocí a zlomení. Vlkodlaci příliš narušení, než aby mohli žít mezi ostatními svého druhu. Pro své vlastní dobro byli vyhoštěni na okraj Aspen Creeku v Montaně. Dost blízko Marokovy smečky na to, aby měli její podporu; dost daleko na to, aby nikomu neublížili.

Jejich alfa odcestoval ze země, na volání o pomoc faeského druha jedné z divých proto odpoví Charles s Annou. Zamíří do horské divočiny, kde překazí únos – krveprolití však zabránit nedokážou. Charles a Anna tak nyní musí využít svých schopností vymahače a mírotvorkyně k vypátrání útočníků, otevřou tím ale bolestivou kapitolu minulosti napsanou nejtemnější magií těch, kdo se narodili s čarodějnou mocí…

Info o knize:

Autorka: Patricia Briggs
Originální název: Burn Bright
Formát: brož., 145x205 mm
Počet stran: 304
Cena: 309 Kč
Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)
ISBN: 978-80-7594-013-1

Série ALFA & OMEGA:

Série Alfa & Omega sleduje osudy Charlese a Anny Cornickových. Charles, druhorozený syn Brana Cornicka, který je jakožto marok nejvyšší autoritou mezi americkými vlkodlaky, slouží jako prodloužená ruka otcovy vůle a vymahač vlkodlačích zákonů. Jeho manželka Anna je omega – nejvzácnější druh vlkodlaka stojící zcela mimo hierarchii smečky. Společně vyšetřují případy, v nichž došlo k porušení vlkodlačích zákonů, a trestají ty, kteří ohrožují křehký mír mezi lidmi a vlkodlaky.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit