banner
banner

Letní kino s výletem na Měsíc

Letní kino s výletem na Měsíc
19.07.2018
Letní kino s výletem na Měsíc

Den s Karlem Zemanem na Karlínské scéně Regina

Už tento týden v neděli 22. července proběhne již druhý v pořadí úspěšný Den s Karlem Zemanem.

V duchu oslav skoro 50. výročí prvního přistání na Měsíc se návštěvníci vydají s chvástavým Baronem Prášilem na dobrodružné cesty vesmírem. Kromě večerní projekce digitálně restaurovaného filmu Baron Prášil připravilo Muzeum Karla Zemana ve spolupráci s rádiem Regina DAB Praha doprovodný program plný kreativních výtvarných dílen, rodinných her a filmových aktivit. Prvních 50 nejrychlejších navíc v předprodeji získává jako dárek ke vstupence dobrodružnou knihu z unikátní verneovské edice!

Skoro před padesáti lety v roce 1969 proběhlo první oficiální přistání člověka na Měsíci.

Už sedm let před tím si ale podobnou cestu představil ve filmu Baron Prášil jeden z nejslavnějších českých režisérů 20. století – Karel Zeman. Muzeum Karla Zemana a Regina DAB Praha se tak rozhodli vzdát hold všem současným, minulým i budoucím vesmírným dobrodruhům skrze dobrodružný
Den s Karlem Zemanem na Karlínské scéně Regina. V neděli 22. července se tak návštěvníci mohou
od 16.00 hodin těšit na doprovodný program s vesmírnou tématikou a motivy z filmů Karla Zemana
a od 21.30 si užít jedinečnou projekci fantaskního filmu Baron Prášil na velkém plátně karlínského letního kina.

Odpolední doprovodný program je určený především pro aktivní rodiny s dětmi.

Kreativní ručičky všeho věku ocení výtvarné dílny, ve kterých si vybarví sádrový odlitek okřídleného koně z prášilovského vesmírného korábu nebo Barona Prášila letícího na dělové kouli.
Cestovatele tělem i duší ocení hlavně výrobu vlastního cestovatelského pohledu, který potisknou originálními tiskátky s motivy z filmu Baron Prášil. 

Během celého dne bude návštěvníkům k dispozici odpočinková zóna s originálními sedacími vaky
a s ukázkami z filmů Karla Zemana, fotokoutek s podmořským šlapacím kolem z filmu Vynález zkázy, panelová výstava o Karlu Zemanovi a Muzeu Karla Zemana, vědomostní hra Mezi literaturou a filmem propojující knižní předlohy s filmy Karla Zemana a mnohé další.

Vstupné zahrnující odpolední program a večerní projekci stojí 80 Kč na osobu. Děti do 1 metru mají vstup zdarma. Vstupenky je možné zakoupit online v e-shopu Muzea Karla Zemana nebo na místě v den akce. Pouze v předprodeji je pro prvních 50 nejrychlejších připraven ke vstupence dárek v podobě dobrodružné knihy s verneovskou tématikou! Návštěvníci tak mohou při koupi vstupenky online získat např. knihu 20 tisíc mil pod mořem, Patnáctiletý kapitán, Vynález zkázy a mnohé další!

Více informací o akci na webu www.muzeumkarlazemana.cz, na webu www.reginadabpraha.cz
a ve vysílání pražské digitální rozhlasové stanice Regina DAB Praha, která z karlínské budovy vysílá
a dala proto Karlínské scéně Regina své jméno.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit