banner
banner

JSEM BRÁNA - pražská premiéra

JSEM BRÁNA - pražská premiéra
10.11.2017
JSEM BRÁNA - pražská premiéra

Pražská premiéra krátkého sci-fi hororu Jsem brána – za osobní účasti režiséra Robina Kašpaříka.

Festival nezávislých filmů Cinema Open v Hradci Králové vyhlásil fiilm Jsem brána nezávislým filmem roku.

Zveme Vás na speciální projekci krátkého filmu JSEM BRÁNA – první českou adaptaci příběhu Stephena Kinga. Kašpaříkův 15minutový halucinogenní trip (o muži uvězněném v karanténě vesmírné lodi) má za sebou letošní spanilou jízdu po světových festivalech. Získal cenu za nejlepší krátký horor na americkém MFF v Nashvillu, byl vybrán na nejprestižnější světový festival hororu a sci-fi v katalánském Sitges a promítal se i v Hollywoodu na festivalu HollyShorts. 

Po projekci bude následovat beseda o vzniku filmu s režisérem Robinem Kašpaříkem. Uvidíte i unikátní záběry z komplikovaného natáčení, které probíhalo tempem jeden záběr denně.

Vstupné: 70 Kč - JSEM BRÁNA je nekomerční film. Peníze budou využity k pokrytí nákladů za pronájem kinosálu a propagaci akce. Tvůrci filmu ani organizátoři festivalu nebudou ze vstupného profitovat.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.

Kam dál?

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!
Honza Vavřička, šéfredaktor magazínu Vanili.cz

Poznámka: Děkuji vesmíru za ocenění Aeronautilus pro náš web. Děkuji za podporu fanoušků a spisovatelů, kteří nás řadí mezi úspěšné projekty. Děkuji moc za odvedenou práci všem redaktorům, partnerským webům a firmám za spolupráci a vzdělávacímu systému v ČR za manažerské vzdělání.

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit