banner
banner

Festivalu Animánie

Festivalu Animánie
10.11.2018
Festivalu Animánie

13. ročník Festivalu Animánie je největší mezinárodní soutěžní přehlídkou audiovizuální tvorby dětí a mládeže v ČR.

Letos se odehraje od 15. do 18. 11. 2018 v prostorách Moving Stationa a univerzitní kavárny Družba. Kromě původní tvorby dětí a mládeže z Česka, Polska, Portugalska, Chorvatska, Belgie, Egypta a Slovenska nabídne festival unikátní animované filmové novinky i lahůdky z archivů za účasti zajímavých hostů, workshopy, otevřené filmové dílny i doprovodný program.

Na tiskové konferenci představíme novou festivalovou znělku, ceny Animánička pro rok 2018, budete mít možnost vidět instalaci výstavy scén z loutkového filmu Zima a O tom co potom dvou studentů Ateliéru animace FDULS ZČU v Plzni. K vidění bude rovněž kinetický objekt studentek UMPRUM Praha.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit