banner
banner

ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!

ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!
04.03.2017
ErotiCon 2017: termín, místo a sexy plakát odhalen!

14. ročník dnes již kultovního conu pro příznivce fantastiky a erotiky se bude konat 30.9. v pražském klubu Kotelna.

Žhavý ErotiCon je pouze pro starší 18 let!

Letošní ročník tedy proběhne v mnohem větších prostorách než jeho předchůdci a s ještě lepším technickým vybavením. Klub Kotelna je klimatizovaný, disponuje šatnou, inspirativními prostorami a nabízí také vynikající kuchyni. Mezi hosty ErotiConu najdete každoročně známé české osobnosti ze světa české žánrové literatury, chybět nebudou ani zajímavé workshopy, tematické přednášky a další doprovodný program včetně smyslné tomboly.

Mediálním partnerem ErotiConu je Vanili.cz

ErotiCon je jedinečná akce, která umožňuje umělecké vyjádření romantických tužeb či zobrazení lidské krásy – nejen té fyzické. Je to oslava svobody umění ve všech jeho podobách a příležitost pro zkušené i začínající umělce. Návštěvníkům kromě příjemné zábavy nabízí také možnost setkat se zajímavými osobnostmi a odnést si s sebou nevšední zážitek.

Vzhledem k ústřednímu tématu je ErotiCon určen účastníkům starším 18ti let.

Poznámka redakce k odhalenému plakátu: Kresby jsou od Zdeňka Svobody (ilustrátor pro horrormagazín Howard) a grafiku má na svědomí Jitka Hrabálková.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit