banner
banner

Blíží se Blavicon 2019!

Blíží se Blavicon 2019!
07.02.2019
Blíží se Blavicon 2019!

Con se středověkou a zaklínačskou tematikou

Blavicon je středověký fantasy festival, který snoubí prvky z klasických conů, hudebních festivalů, středověkých slavností nebo třeba larpů. Hlavní téma je svět Zaklínače, tedy polského díla knižního, ale i videoherního. Celý festival se odehrává v Táboře v prostorách krásného husitského mlýnu. Ve spodní části najdete středověkou krčmu, výše pak největší filmovou zbrojnici v Evropě a úplně nahoře pak deskové hry či virtuální realitu. Venku vás čeká pódium a každodenní koncerty českých i zahraničních kapel, degustace whisky, medovinový sklípek nebo unikátní upomínkové předměty. Dále za mlýnem se nachází velký středověký tábor, kde najdete dobová řemesla, ukázky zacházení s mečem nebo třeba historickou tržnici. Za dva měsíce vypukne v Táboře  ve dnech 11. 4. až 14. 4. 2019 již 3. ročník tohoto světově unikátního festivalu, na který se sjede na tisíc lidí z 15 různých zemí.

Jak byl zachycen Blavicon 2018Díky českým zaklínačským cosplayerům vznikl krásný kalendář na rok 2019 a přináší na každý měsíc kvalitní fotku vysoké úrovně. 

Udělejte si radost, kupte si kalendář na www.xzone.cz.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Odvážné fotogalerie a košilaté rozhovory najdete v sekci EroTotem. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Hledáte zábavu na firemní after party? Vyzkoušejte stand up vystoupení tzv. na stojáka Košilatá one man show!

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Fotogalerie

Doporučujeme

IMAGE:

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit