vesmír

UFO

Zajímáte se o UFO? Chcete vidět videa s ufouny nebo ufounské scifi filmy? Vyfotili jste nebo natočili tajemného ufouna či lítající talíř? Pošlete nám fotky a videozáběry neidentifikovatelných létajících předmětů a hlavně se podělte o svůj příběh. Rádi vaše videa a fotografie ufounských lodí, korábů a mimozemšťanů přidáme do U.F.O. galerií na Vanili.cz. Pokud malujete anebo tvoříte filmy, rádi vám nabídneme prostor pro prezentaci svých děl, například v sekci scifi obrázky.

Galerie ufounů od našich fanoušků

 


UFO videa z celého světa

Viděli jste někdy někde ufouna? Jak vám bylo? Napište to!

fiogf49gjkf0d
jen osel se směje
Jen hlupák a člověk bez fantazie se může vysmívat, ti kdo něco takového neviděli jsou o ten dojem ochuzeni, zažil jsem to, viděl jsem to, je to úžasný pocit, že je tu něco na co současná věda nemá, lidé se budou stále smát, neboť jsou lidé chytří , průměrní a také idioti, je fakt, že se někteří se jen bojí.
fiogf49gjkf0d
BLÍZKÉ SETKÁNÍ...
Docela mě TO vyděsilo ! Uprostřed lesní cesty, už se smrákalo a ...fuj ! TO s obříma očima zíralo, metr nad zemí ! První kontakt : JÁ ÍTÝ. I TY ÍTÝ? JÁ NE ÍTÝ. JÁ ÍTÝ I TY ÍTÝ !! TYTYTY ÍTÝ !!! E X I S T U J Í !!!!
fiogf49gjkf0d
sondička z UFA
Bydlíme na Jižním městě. Tento příběh se stal mému otci, když mu bylo 75 let. Dožil se v plném duševním zdraví 83 let. V 18.00 hod doprovázel moji maminku na nedalekou dialýzu, a protože byl krásný teplý večer, čekal na ni venku před střediskem. Všimnul si asi 10 cm velkého žlutého kotouče ve výšce svého obličeje ve vzdálenosti cca 7 m. Táta byl stavební inženýr, odhady vzdáleností ho živily, proto vím, že byly přesné. Asi po třiceti vteřinách se rozhodl, že si tu věc prohlédne z blízka. Asi po 4 krocích, tedy dvou metrech přiblížení se k neznámému objektu se ten předmět velkou rychlostí zvedl do výšky 7mi podlažního objektu, tam několik vteřin setrval a po té zmizel v oblacích. Táta měl dojem, že to byla jakási sonda neznámé technologie a že si ho buď prohlížela nebo fotografovala.
Velmi zajímavý příběh. Moc děkujeme!
fiogf49gjkf0d
UFO
aj ja som videl ufona naozaj mozem potvrdit ze existuju ! vcera vecer som vonku videl lastovicku s alobalom a antenou na hlave ! neviem ako vy ale mna to dostalo alebo ked mi ufoni pristali na dome a museli sme vimenit skridle alebo som ho videl na haloween party ... bol celkom ozajstny :F :F :D :D :D :D :D :D
Nemáte fotku? :-)
fiogf49gjkf0d
mimozemstan
dobry den,zdrawim was.ja opravdu ufo videl,bylo mi spatne a zwracel jsem.PS:ufoni smrdí
a nemáte fotku toho ufouna? Dali bysme ji do galerie :o)
fiogf49gjkf0d
Ráno
Jednou jsem přišel do koupelny a ten hajzl byl v zrcadle....
... a jak to bylo dál? :-)